Násilník zbil ve Švermově zahrádkáře

V rámci výkonu byli policisté prvosledové hlídky vysláni 10. listopadu v podvečerních hodinách do části Kladno Švermov v Ovocné ulici, kde došlo v zahrádkářské osadě k fyzickému napadení jednašedesátiletého muže. 

Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že podezřelým pachatelem je muž ve věku třiačtyřicet let, který za užití kamenů značně poškodil vozidlo. Poškozením karoserie vozidla, čelního okna, zadních a pravých bočních oken vznikla škoda,  která byla předběžně vyčíslena na částku 75 000 Kč. Dále bylo zjištěno, že agresor fyzicky napadl jednašedesátiletého muže, který po tomto útoku zůstal ležet zraněný na zemi. Po příjezdu posádky ZZS agresor poškozeného opět napadl.

Policejní hlídka muže vyzvala k prvotním úkonům a podání vysvětlení. Muž se choval vůči zasahujícím policistům arogantně. Policejní hlídka muže vyzvala, aby zanechal svého protiprávního jednání. Vzhledem k tomu, že u muže agresivita stoupala a neuposlechl opakovaných policejních výzev, byl prvosledovou hlídkou zpacifikován a byla mu přiložena služební pouta. Následně byl eskortován do policejní cely.

Policisté tento případ prošetřují jako podezření z trestných činů poškození cizí věci a úmyslné ublížení na zdraví.

-PČR-

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí