Rval se kvůli dvěma lahvím alkoholu

Policisté oddělení hlídkové služby byli vysláni v rámci výkonu služby do obchodního domu v Americké ulici v Kladně, kde ostraha obchodu zaznamenala podezřelého muže.

Po příjezdu policejní hlídky na místo bylo šetřením zjištěno, že podezřelou osobou je třiatřicetiletý muž z Kladna. Ten po příchodu do obchodního domu si vzal z regálu dvě láhve s alkoholem, které si uschoval pod bundu a poté prošel bez zaplacení přes pokladní zónu. V daném okamžiku ho zastavila ostraha obchodu a upozornila ho na jeho protiprávní jednání. Muž začal být velmi agresivní a pokoušel se napadnout fyzicky ostrahu, což se mu podařilo. Pracovníkům ostrahy se následně podařilo výtržníka odvést do zázemí prodejny, kde vyčkali na policejní hlídku. Vzhledem k tomu, že podezřelý od svého protiprávního jednání neupustil ani po příchodu policejní hlídky a jeho agresivita se stupňovala, museli policisté použít donucovacích prostředků ke zpacifikování agresora. Ten přítomné slovně napadal a neustále se snažil i o fyzický útok na policejní hlídku, ačkoliv byl opakovaně policisty vyzván, aby zanechal svého protiprávního jednání. 

Podezřelý výtržník byl poté eskortován na policejní služebnu, kde byly provedeny prvotní procesní úkony a poté byl umístěn do policejní cely.

Policisté obvodního oddělení Kladno Kročehlavy nyní případ prošetřují a muž je podezřelý z trestných činů krádeže a výtržnictví.

- red -


Počasí Kladno

Předpověď počasí