V kladenské podzemní garáži létaly nadávky a pěsti

V odpoledních hodinách dne 3. listopadu byli vysláni policisté hlídkové služby do podzemních garáží obchodního domu v Kladně v ulici Petra Bezruče, kde mělo dojít mezi osobami ke slovní rozepři a následně k fyzickému napadení.

Po příjezdu na místo policejní hlídka hlídka zjistila, že jednapadesátiletá žena v garážích parkovala a ponechala zde nastartované vozidlo, ve kterém seděla. Následně k jejímu vozidlu přistoupil neznámý muž, který jí sdělil, že v prostorách podzemních garáží nesmí být vozidlo nastartované. Řidička se mu snažila vysvětlit, že vozidlo má poruchu startování a nemůže ho vypnout. Dále uvedla, že během chvilky dojde dcera a hned po jejím příchodu z místa odjede. Muž odpověď neakceptoval a sdělil, že zavolá na linku 158 pro policejní hlídku. V daném okamžiku se již k vozidlu vracela i dcera. Při vyjíždění z parkovacího místa údajně přiběhl tento muž a úderem do kufru poškodil vozidlo. Na místě došlo k slovní rozepři a údajně k vulgárnímu napadení ze strany sedmadvacetilé ženy vůči muži. Následkem tohoto slovního útoku muž jednou ranou napadl ženu a utekl. 

Policejní hlídka ho poté na eskalátorech obchodního domu dohnala a vyzvala k podání vysvětlení k tomuto případu. Policejním šetřením bylo zjištěno, že podezelým je šestapadesátiletý muž z Kladna. 

V současné době policisté obvodního oddělení Kladno případ prošetřují a muž je podezřelý z přestupku proti občanskému soužití a majetku. Dále v tomto případě z přestupku občanského soužití je podezřelá i sedmadvacetiletá žena. Policisté po provedení dalších úkonů tento případ postoupí ke správnímu orgánu MM Kladna.

PČR

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí