Kladeňan přišel o peníze v metru. Poznáte zloděje?

Policisté obvodního oddělení Kladno v současné době prošetřují případ odcizené peněženky z brašny při cestování metrem v Praze, který oznámil dvaašedesátiletý poškozený muž dne 29. října na policejní služebnu v Kladně.

Dne 27. října letošního roku v časovém rozmezí mezi 18.00 – 19.30 hodin neznámý pachatel v Praze v metru odcizil muži peněženku z brašny. Odcizením vznikla majiteli škoda ve výši necelých 10 000 Kč. Obsahem peněženky byla finanční hotovost, a to i cizí státní měny. Téhož dne ve večerních hodinách byl u bankomatu v obchodním domě v Praze 8, v Karolinské ulici, zaevidován opakovaný pokus výběru finanční hotovosti, při kterém byl kamerovým systémem zachycen pachatel u bankomatu. Podezřelý muž se v pěti případech pokusil vybrat finanční hotovost ve výši 9 000 Kč, což se mu zvolením nesprávného PIN kódu nepodařilo. 

Kladenští policisté prosí občany, kteří by mohli poznat podezřelého muže na kamerovém záznamu, aby poskytli informace na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu a svými poznatky dopomohli při dopadení podezřeného pachatele.

Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměňování platebního prostředku, směnek a cenných papírů a z trestného činu pokusu krádeže.

-PČR-

zlodej.jpg

Tento muž se neúspěšně snažil obohatit

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí