A auta se v Kladně ničí dál...

Policisté obvodního oddělení Kladno prošetřují v Kladně další dva případy, při kterých došlo k poškození dvou osobních vozidel.

Na policejní služebnu dne 11. února oznámil poškozený dvaasedmdesátiletý muž z Kladna, že neznámý pachatel znehodnotil poškrábáním jeho vozidlo, které bylo zaparkováno v Ocelárenské ulici v Kladně. Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že k poškození osobního vozidla tovární značky Škoda Fabia došlo v  době od 1. do 2. února. Neznámý pachatel poškodil nezjištěným předmětem lak a okénka a svým jednáním způsobil majiteli škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 20 000 Kč.  

Druhý případ poškozeného vozidla byl oznámen na policejní služebnu ve večerních hodinách následujícího dne 12. února. Tohoto protiprávního jednání se neznámý pachatel dopustil v časovém rozmezí od 16.30 do 20.50 hodin ve Vítězné ulici, kdy u osobního vozidla značky Renault Espace urazil obě zpětná zrcátka, čím způsobil dvaačtyřicetiletému majiteli škodu ve výši 8 000 Kč.

Policisté oba případy prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci a po pachatelích pátrají.

Kladenská policie vyzývá občany, kteří v inkriminovanou dobu mohli v Kladně v ulicích Ocelárenská nebo Vítězná spatřit pohyb podezřelé osoby v blízkosti uváděných osobních vozidel, aby informace poskytli na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a dopomohli svými poznatky při dopadení pachatele.

-PČR-

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí