V Hutníku mají premiéru Pražské orgie

V kinech se dnes promítá premiéra českého snímku Pražské orgie režisérky Ireny Pavláskové. Kladenské kino Hutník film uvádí dnes od 17.50 hodin.

Příběh filmu diváky zavádí do poloviny 70. let. Slavný americký spisovatel Nathan Zuckerman přijíždí do Prahy, aby zachránil a odvezl rukopis nevydané knihy. Na své pražské misi se seznámí se svéráznou a nezkrotnou spisovatelkou Olgou a pronikne na vyhlášené večírky, na nichž každý hledá únik ke krátké svobodě po svém. Postupně se proti své vůli stane nejen divákem, ale i účastníkem dekadentního představení, v němž mnozí hrají falešně, a nikomu nelze věřit. Zuckermanova pražská návštěva, plná bizarních setkání s podivuhodným uskupením různorodých lidí, se brzy stane téměř dobrodružnou a nebezpečnou misí. V ohrožení se ocitá nejen Zuckermanova svoboda, ale možná i jeho život.

Hrají: Jonas Chernick, Ksenija Rappaport, Pavel Kříž, Klára Issová, Jiří Havelka, Miroslav Táborský, Martin Stránský, Jan Hrušínský, Petr Vondráček, Markéta Galuszková, David Šír, Evženie Pfeifferová.

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí