Do kladenského divadla se dostanete skrze své obrazovky!

Od soboty se fanoušci kladenského divadla setkají s herci na obrazovkách svých počítačů. Městské divadlo Kladno totiž pro ně přichystalo nový projekt.

Místo naplánované premiéry  inscenace Eva tropí hlouposti, jež se měla uskutečnit tuto sobotu, spustí ve stejný den divadlo své online programy souhrnně nazvané MDK – Máme dobrou karmu. Zájemci se můžou těšit na herce, kteří je provedou zákulisím divadla. Potěší je rozhovory s legendami Městského divadla Kladno či hudební produkce z kladenských inscenací.
Jednotlivé programy divadlo zveřejní postupně na webu a sociálních sítích, a také je uloží do svých video galerií. Načerpat pozitivní energii lze prostřednictvím stránek www.mamedobroukarmu.cz.
Česká komedie Fan Vavřincové Eva tropí hlouposti je v divadle stále ve stádiu zkoušek. Vznikla zbrusu nová dramatizace Martina Vokouna v úpravě Jiřího Š. Hájka. Vychází nejen ze známého filmu s Natašou Gollovou a Oldřichem Novým, ale i z původní knižní předlohy. Nejbližší termíny dvojité premiéry jsou zatím stanoveny na 20. a 21. ledna, vždy od 19:00 hodin.

-red- 

adivadlodar

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí