PLÁN B natáčel v Poldofce

V minulém týdnu natáčela kapela PLÁN B videoklip k písni „Motejl“ ze své debutové desky. Pro natáčení zvolila svůj domovský klub Poldofka, kde pravidelně vystupuje. 

Klip popisuje příběh dvou mladých lidí, kteří se seznámí na koncertu. Potenciální vztah však nebude mít dlouhého trvání. Hlavních rolí se chopili mladí talentovaní herci Felicita Prokešová a Michal Pribylinec.

„S Felicitou se známe z konzervatoře a před nedávnem mě oslovila, zda bych jí a Michalovi nepomohl s písní. Proto mě napadlo je při té příležitosti oslovit,“ říká Jarda Tauber. Na natáčení dorazily desítky fanoušků, kteří se svou přítomností podílely na natáčení videoklipu. 

„Myslím si, že pozvat fanoušky na natáčení může být zajímavý zážitek, jak pro nás (kapelu), tak i pro fanoušky. Někteří z nich si dokonce zahráli menší role, jako například náš manažer Jarda Nykl. Jednu z rolí si vystřihl i jeden z členů kapely,“ dodává známý kytarista.

Videoklip by měl spatřit světlo světa 1. 12. na křtu v klubu Poldofka. Kdo se stane kmotrem videoklipu, to zůstává zatím tajemstvím.

- red -


Počasí Kladno

Předpověď počasí