Městské divadlo zahájilo předprodej na květen

Chcete udělat něco pro strýčka příhodu? Zajistěte si už nyní vstupenky do Městského divadla Kladno na květnová představení.

Divadlo se v májovém měsíci rozloučí v derniérách hned s několika svými inscenacemi. Naposledy máte možnost vidět skvělou detektivku Past (13. 5.), téměř muzikál z československých šedesátých let  EXPOp 67 (27. 5.), nebo komedii Central Park West (2. 5.). Dřívější derniéru zažije Mnoho povyku pro nic (naposledy na programu 17. 4.). Naopak obnovenou premiéru čeká inscenaci Umřít smíchy (14. 4.). 

Zřejmě nejúspěšnější představení sezony Hru, která se zvrtla nabízí divadlo ve dvou květnových termínech (3. 5. a 5. 5.). Z hostujících scén si nenechte ujít vystoupení Jana Přeučila v Bláznových zápiscích (6. 5.) či hru Novecento v podání Městského divadla Mladá Boleslav (MdMB) a v hlavní roli Radima Madeja (29. 5.). 

Z březnového programu divadla doporučujeme zajistit si vstupenky na Radima Vizváryho a jeho VIP (20. 3.), hru Deburau z repertoáru MdMB (26. 3.). Jako přidanou hodnotu divákům divadlo přichystalo Dobročinný bazar Miroslava Večerky (17. 3.).

-red-

Foto: Tomáš Glasberger

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí