Kladenské služby pro rodiče. NC OAZA má Kulíškov

Nákupní centrum OAZA získává stále častěji na větší reputaci. A kredit centru zvyšuje například služba pro rodiče jménem Kulíškov.

Dětská herna funguje sedm roků a rodiče za tu dobu dávno poznali, že jsou s ní děti nejen spokojené, ale i v naprosto bezpečném prostoru. Buď jsou mezi herními prvky s nimi, nebo si před vstupem do ní posedí u kávy a poklábosí, aniž by museli neustále své potomstvo hlídat.

Kulíškov kromě pořádání příměstských táborů je mezi dospělými oblíbený také pořádáním dětských párty na klíč za 168 korun za každé dítě, které se jí zúčastní. „Máme zavedené i zpoplatněné hlídání, ale to není tak využívané, jako možnost, že si dospělí s dětmi můžou přímo hrát. Často si u nás maminky dávají sraz s kamarádkami, aby si mohly v klidu popovídat. Ale velmi oblíbené jsou narozeninové párty. Rodiče se nemusejí o nic starat. Připravujeme je na klíč s občerstvením,“ říká Jindřich Zenger, provozovatel Kulíška.
Herna vychází rodičům vstříc rovněž s celodenním vstupným. S dětmi je možno na již zakoupenou vstupenku tentýž den mezi 10. a 20. hodinou přijít několikrát!

Jan Murárik

akuliskovdve
Děti láká Kulíškov už svou vnější výzdobou

kuliskovtri
Herna je zčásti zařízená jako kavárna

kuiliskovctyri
Párty koutek je přichystaný...


Počasí Kladno

Předpověď počasí