Chcete příspěvek na prevenci, aniž byste museli zajít na pobočku?

V tom případě už na nic nečekejte a stáhněte si do svého mobilu aplikaci od České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP).

„Nechat si u ČPZP proplatit preventivní program nebylo nikdy jednodušší, pohodlnější a rychlejší. Přes mobilní aplikaci Zdraví v mobilu totiž stačí vyfotit požadované doklady podle návodu, zadat číslo svého bankovního účtu a odeslat požadavek na ČPZP. Pojišťovna ho vyřídí obvykle do tří pracovních dnů,“ vysvětluje tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová.
Mobilní aplikace Zdraví v mobilu, kterou si lze stáhnout zdarma například na www. zdravivmobilu.cz, umožňuje snadno a rychle dosáhnout na důležité informace o zdraví. Možnost využívat jejích výhod mají majitelé chytrých telefonů už několik let. Nyní se k výhodám přidalo i proplácení preventivních programů.
Jaké funkce Zdraví v mobilu nabízí? Mobilní aplikace od ČPZP vám pomůže i v případě nemoci vašeho dítěte. „Na základě symptomů neboli příznaků, které se u dítěte projevují, si můžete zjistit, o jakou nemoc by se mohlo jednat. V popisu nemoci vám pak poradíme, co můžete dělat,“ dodává mluvčí Mazurová. Mobilní aplikace je užitečným pomocníkem i pro budoucí maminky. Provede je těhotenstvím týden po týdnu. Upozorní je například na těhotenská vyšetření a ohlídá i blížící se termín porodu. Pomůže s výběrem jména pro děťátko. Aplikace včas nabídne nákupní seznam věcí potřebných pro miminko i další užitečné rady. 
Kromě obecných informací, které jsou dostupné všem uživatelům aplikace Zdraví v mobilu, obsahuje i zabezpečené funkce pro pojištěnce České průmyslové zdravotní pojišťovny. „V osobním účtu si náš klient může i nadále prověřit přehled všech výdajů a služeb. Dozví se tedy i to, kolik zaplatila ČPZP za konkrétní lékařské výkony, OSVČ zjistí informace o zálohách či nedoplatcích. Stejně tak mohou uživatelé přes aplikaci vyhledávat nejbližší lékaře na mapě, mobilní aplikace včas upozorní na blížící se termín preventivních prohlídek, pojištěnci si mohou zobrazit v mobilu svou EHIC kartičku, případně kartičku svých dětí a využít spoustu dalších funkcí,“ připomíná Elenka Mazurová.
Pojištěnci ČPZP, kteří chtějí využívat funkce pro pojištěnce, musí být registrování v E-přepážce ČPZP. Pokud pojištěnec ještě nemá registraci, může se v nejnovější verzi mobilní aplikace snadno a pohodlně registrovat online. 
Nejste ještě pojištěnec ČPZP? Registrujte se osobně na pobočce nebo na www.cpzp.cz/registrace. Připojte se do 31. 3. 2021 a využívejte všechny výhody.

-red-
pojistovna
Vše důležité můžete mít ve svém mobilu jednoduchým stáhnutím aplikace!

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí