Dobré ráno, dnes je sobota 24.8.2019 svátek má Bartoloměj, zítra Radim

Týden vědmy Johany. Blíženci, přijdou příjemné změny!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Leden nám pomalu končí a o příštím víkendu nastupuje únor. Nejoslabenějším orgánem v únoru jsou ledviny. Jsou sídlem imunity a energie. Jsou velmi citlivé na chlad a zimu, a proto je nezbytné udržovat hlavně nohy a bedra v teple. Pokud jsou ledviny oslabené či se v nich nachází ložisko toxinů, pak můžeme zaznamenat i problémy v těchto orgánech: močový měchýř, klouby, kosti, zuby, děloha, mícha, prostata, štítná žláza, vaječníky, vlasy...

Emocí ledvin je úzkost, takže při oslabení lze předpokládat, že se člověk točí v úzkostném kruhu, aniž by to ovlivnil.

Ve snech se slabost ledvin může projevit sny o vodě, studené a kalné vodě, strachu, lodích, utopení, a zapomnětlivosti.

Co může pomoc - velmi vhodné je pití vody, minimálně litr denně a vyvarovat se solení, červeného masa, uzenin a sladkých nápojů. 

Z bylin je na ledviny vynikající celík zlatobýl, kopřiva, petržel, lípa, jehlice trnitá, vřes obecný, meduňka, brusinky, přeslička, případně čaje speciálně připravené v lékárnách. V každém případě je ale onemocnění ledvin nutné svěřit do rukou lékařů.

Únoru vládne planeta Uran a znamení Vodnáře. 

 

Beran 21. 3. – 20. 4.
Až do středy je na obzoru Beranů tak trochu zataženo. Hrozí melancholie, osobní či vztahové krize, omezení, zdravotní problémy. Týkat se to bude zejména Beranů narozených v době od 30. 3. do 9. 4. Čtvrtek a pátek zaměřte na kontrolu dokladů a dokumentů. O víkendu se věnujte rodině, poslední dobou jí zanedbáváte. Naplánujte si preventivní prohlídku u zubaře. 
Čísla do loterie: 7, 11, 19, 20, 44, 48

Býk 21. 4. – 20. 5.
Všem Býkům se bude dařit v komunikaci, takže bude užitečné, pokud máte v plánu nějaká důležitá jednání, směrovat je na dny od úterý do konce příštího týdne. Je zde i možnost, že tento týden změní vaše celkové směřování a vy se začnete soustředit na nějaký jiný cíl. Láska přeje nezadaným, vyjděte proto za zábavou. Opatrujte svoje klouby a cévy. Dodejte tělu více vitaminů.
Čísla do loterie: 3, 12, 14, 16, 32, 43

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Můžete očekávat nové nápady, podněty, inspirace, příjemné změny. Pokud se vám doposud nedařilo nebo jste se utápěli v sebelítosti, přišel čas, kdy se všechno v dobré obrátí. Nečekaná, ale velmi příjemná setkání vás čekají v pondělí a v úterý. Čtvrtek a pátek jsou dny vhodné pro studium, porady, semináře či jiné podobné akce. Víkend je určen k odpočinku, tak se nenechte unášet roztěkaností, neklidem, sklonem dělat mnoho věcí najednou. Užijte si zimní vernisáže, koncerty i flirtování v příjemné společnosti. 
Čísla do loterie: 1, 4, 10, 15, 23, 42

Rak 22. 6. – 22. 7.

Raci rádi dávají nejpromyšlenější dárky, protože jsou zatraceně sentimentální a vždy připraveni to dokázat. Normálně jste nesmírně rozumní, zejména pokud jde o peníze, ale nyní se zdá, že jste ochotni koupit i vodní zámek v poušti. Neberte si žádné úvěry, půjčky a ani peníze nepůjčujte. Velkou roli může sehrát u některých Raků cizina či cizinci. Příliv nové energie po celý týden bude proudit do žil Rakům, kteří se narodili v době od 25. 6. do 30. 6. Mírně krušným dnem bude pro vás čtvrtek. Zejména ty citlivější z vás bude popadat vztek naprosto nečekaně, nic nepůjde tak jak si naplánujete. Troška opatrnosti v tento den taky nebude na škodu. Bude to také malá prověrka vašeho zdravotního stavu, zejména cévního systému.
Čísla do loterie: 2, 12, 29, 30, 38, 45

Lev 23. 7. – 23. 8.
Lvi to teď neměli jednoduché. Pokud se někdo přece jen upínal k myšlence, že konec ledna bude konečně veselejší, bohužel tomu tak nebude. Čekají vás náročné dny, zejména od 30. 1. do 1. 2.  Zbytečně se nevztekejte, nemá to smysl. Během víkendu si hýčkejte svůj protějšek, a pokud se vám cokoliv nebude líbit, řešení nechte až na další týden, neb uvidíte vše úplně "v jiných barvách". Hrozí nachlazení, chřipky, proto se více opatrujte.
Čísla do loterie: 6, 8, 13, 18, 32, 41

Panna 24. 8. – 23. 9.
Panny pamatujte si, že platí rčení –  jak zasejete, tak sklidíte. Tohle rčení vás bude doprovázet po celý rok 2019. Snažte se po celý týden být ve střehu, protože vaše rozlítanost by vás mohla připravit o nějakou šanci. Mohou také nastat situace, že budete jasně cítit, že vám někdo podráží nohy, budete i vědět odkud vítr fouká, ale nebudete schopni s tím v daném okamžiku cokoliv dělat. Bude dobré se objednat na zdravotní prohlídku, a pokud nejste zvyklí cvičit, a máte to v plánu, tak bude dobré začít.  
Čísla do loterie: 4, 8, 13, 17, 26, 31

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Pokud vás dlouhodobě trápí nepřízeň osudu nebo trpíte depresemi, zkuste se věnovat nějaké tvůrčí činnosti nebo pečujte o domácího mazlíčka. I tyhle zdánlivé maličkosti dokáží rozzářit den. Čtvrtek a pátek - dá se předpokládat, že některé Váhy budou muset cestovat, a tak zejména muži zbystřete, neb dostanete možnost seznámit se s velmi zajímavou ženou a nebude to jenom záležitost jednoho odpoledne! Závěrem týdne se snažte udržet lehčí jídelníček, vyhýbejte se alkoholu, jen tak se vám na oplátku vyhnou problémy se žaludkem! 
Čísla do loterie: 9, 15, 19, 24, 28, 36

Štír 24. 10. – 22. 11.
Od pondělí do středy zkontrolujte všechny listiny oproti uskutečněným platbám, ať se to týká plateb pojistného, daní a podobně. Od středy vás pudy a touha po opačném pohlaví mohou zanášet na „cizí dvoreček“. Tak opatrně. Ve čtvrtek pozor, nikam nelezte, jezděte opatrně, mohli byste  přijít k úrazu. Na víkend si naplánujte setkání s rodinou, kdy budete například vzpomínat se sourozenci na své dětství, nebo si vyjděte na procházku a kochejte se romantickými zákoutími přírody.
Čísla do loterie: 3, 12, 16, 18, 22, 45

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Pokud budete zejména první polovinu týdne nuceni jednat s nadřízenými, snažte se zamknout pusu na zámek a neoponovat, jinak si něco vykoledujete. Jste unaveni a tak můžete jednat zbrkle. Snažte se vytvořit soulad mezi tím, co dáváte a co od druhých dostáváte. Mnoho lidí vás jen využívá. Příznivý bude konec příštího týdne. To by se na vás mělo usmát štěstí třeba i v podobě nového vztahu nebo jen příjemné události. To, co jste odložil/a v nedávné době kvůli nedostatku energie, nyní uděláte levou zadní a k tomu další práci, která se vám připlete do cesty.
Čísla do loterie: 1, 9, 21, 24, 33, 40

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Mělo by se vám dařit po pracovní stránce i v podnikání. V lásce možná budete trochu ztrácet hlavu, ale do chomoutu vás jen tak někdo neužene. V úterý velice opatrně našlapujte okolo dveří sousedů, v případě styků se sourozenci se držte zpátky. Středu až sobotu věnujte lekcím jógy, tance, nebo třeba začněte malovat svůj první obraz. O víkendu zalezte pěkně do pelíšků a načerpejte sílu do dalších dnů. Pozor na játra a ledviny.
Čísla do loterie: 15, 26, 28, 31, 39, 45

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Pondělí a středa jsou pro vás dny plné aktivity a nápadů. Zapracujte v tyto dny na úpravě svých webových stránek, budou velmi nápadité a nevšední. Čtvrtek a pátek přeje všem podnikatelům, učitelům a řidičům. Využijte tyto dny k plánování všeho, co vás v dalším půl roce bude čekat. Půjdete-li v těchto dnech okolo pošty, vsaďte si! Během víkendových dnů se můžete potýkat s mírnou rozmrzelostí a neschopností se dohodnout na zcela triviálních věcech. Vaše nespokojenost by mohla být příčinou i hádky na pracovišti. Zajděte si proto na dobrou večeři, spraví vám to náladu.
Čísla do loterie: 1, 6, 19, 21, 37, 41

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Může se stát, že mnohé Ryby ztratí kontakt s realitou a proplouvají si ve svých paralelních světech či podléhají idealistickým utopickým teoriím. Mnohé jejich ideály však může neutěšeně bořit konfrontace s realitou. Ryby jsou vysoce emocionální tvorové, jsou ochotny darovat své srdce každému, kdo to potřebuje. Snadno se zamilují, proto jsou i snadno zranitelné. Nevěru snáší velmi špatně, ale jim nedělá nevěra žádné problémy. Proto pozor, nastupuje poměrně dlouhé období, kdy se budete muset rozhodnout, co v životě dál. A každá špatnost se vám vrátí. Věnujte příští týden k urovnání hádek či sporů.
Čísla do loterie: 29, 30, 36, 42, 45, 48


Počasí Kladno

Předpověď počasí

Co s podjezdem u Hvězdy?
Kategorie: Anketa

Co s podjezdem u Hvězdy?

Co nejlepšího lze udělat s tolik diskutovaným podjezdem u Hvězdy? Lávka nad ním je prý v hrozivém technickém stavu a oprava se rýsuje velmi draze.

Anketa

Co s podjezdem u Hvězdy?

1057595616 [{"id":"487","title":"Jenom zbourat l\u00e1vku","votes":"2","type":"x","order":"1","pct":2.78,"resources":[]},{"id":"488","title":"Zbourat l\u00e1vku, \u010fol\u00edk pod n\u00ed zasypat","votes":"10","type":"x","order":"2","pct":13.89,"resources":[]},{"id":"489","title":"L\u00e1vku opravit a p\u0159echod odstranit","votes":"43","type":"x","order":"3","pct":59.72,"resources":[]},{"id":"490","title":"Sta\u010d\u00ed jen opravit l\u00e1vku","votes":"14","type":"x","order":"4","pct":19.44,"resources":[]},{"id":"491","title":"Nechat sou\u010dasn\u00fd stav","votes":"2","type":"x","order":"5","pct":2.78,"resources":[]},{"id":"492","title":"Nechat sou\u010dasn\u00fd stav a odstranit p\u0159echod","votes":"1","type":"x","order":"6","pct":1.39,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Hlasů ...