Dobré dopoledne, dnes je sobota 24.8.2019 svátek má Bartoloměj, zítra Radim

Týden vědmy Johany. Váhy, připravte se na nesoulad v intimním životě

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Znamení zvěrokruhu Vodnář – (Aquarius)

Značka pro Vodnáře, jedenácté znamení zvěrokruhu, naznačuje proud vody poznání, kterou lidstvu symbolicky nalévá jeho služebník, aby uhasil žízeň světa. Má se za to, že Vodnář představuje Ganyméda, syna Kallirhoé, nejkrásnějšího ze smrtelníků, kterého orel přinesl na nebe, aby se stal Jupiterovým číšníkem.

Slunce prochází každý rok od 21. ledna do 20. února. Vodnář je pevné znamení vzdušného živlu a týká se zejména vůle, která vede rozum ať k dobrému, či špatnému cíli. Je to znamení pozitivní, horké, vlhké, horkokrevné, racionální a poslušné.

Podle tradičních charakteristik má Vodnář vládnoucí vliv nad severovýchodní Evropou – Litvou, Polskem, Ruskem, Švédskem a Pruskem.

Vodnář je člověk humanistický, tolerantní, nesobecký, altruistický, družný, intuitivní, hluboký, nekonvenční, originální, vynalézavý, nezávislý, optimistický, se smyslem pro společenství a se zaměřením na budoucnost. Při špatném postavení planet však může být fanatický, dogmatický, výstřední, nepraktický, nezodpovědný, rebelantský, s nedostatkem smyslu pro skutečnost. Vodnář nezištně podporuje své přátele, jeho osud však bývá pohnutý a chaotický. Manželství má poměrně dobré. Jeho nálady kolísají mezi optimismem a pesimismem. Může být vůdcem, ale vždy taktním a přizpůsobivým. Vnějškový klid zastírají často mohutné vášně, které jsou však dobře ovládány. K vzestupu dochází vlastní prací. Během života pocítí mnoho osudových ran, které však snáší s nadhledem filozofa. Pro svou svobodomyslnost mívá rozpory s nadřízenými i v rodině. Finanční situace bývá kolísavá, v pravý čas se však vždy dostaví pomoc. Bývá to člověk s vypilovanou kulturou slova. Rád pracuje v týmu, pokud pracuje sám, pak nejraději na projektech, které přinesou prospěch celému lidstvu. Vyniká ve všech intelektuálních aktivitách, ve vědě, politice, literatuře, může být vynálezcem, psychologem, hudebníkem či hercem.

 

 

Beran 21. 3. – 20. 4.
Od úterý do pátku jsou vám planety nakloněny, takže se vám začne dařit při úředních jednáních a obchodních záležitostech. Ve čtvrtek se podívejte své auto, zda je vše v pořádku. Ženy pozor, hrozí pády a popáleniny. S blížícím se víkendem se snažte zejména k intimnímu partnerovi chovat ohleduplně. Vaše názory totiž mohou působit v tyto dny poněkud zvláštně, a dokonce budou i některé jedince provokovat. 
Čísla do loterie: 12, 16, 19, 24, 31, 41

Býk 21. 4. – 20. 5.
Nastává týden ve znamení financí. Vaše myšlenky se budou točit okolo vašich výdělečných schopností a osobních hodnot. Je to pro vás skvělé období k promyšlení a nastartování dlouhodobých projektů směřovaných k finančním ziskům v budoucnu. Od středy vás bude velmi inspirovat opačné pohlaví. Když k tomu připočteme, že budete mít skvělé rozhodovací schopnosti, asi se nevyhnete nějakému záletu. Víkend ale přinese mírně obtížnější období jak v citové oblasti, tak i v oblasti domova a rodinných vztahů. Hrozí chřipky a nachlazení.
Čísla do loterie: 1, 8, 16, 26, 32, 46

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Příští týden bude mírnou prověrkou, jak jste schopen/na rozlišovat realitu od nereálných informací a vizí. Nejenže snadno něco zapomenete či popletete, ale velice snadno můžete podlehnout nějakým klamným informacím či lžím. A nakonec byste to mohl/a být totiž vy, kdo bude podezírán z nesolidnosti, a přitom příčinou bude to, že prostě někomu či něčemu „skočíte na špek“... Proto bude velmi nutné, abyste si každou informaci, než ji pustíte dál, prověřoval/a. Při podpisu smluv si ohlídejte i například dodatky, prostě neopomíjejte ani zdánlivě nepodstatné detaily. Od čtvrtka do neděle se vyhněte všem rizikovým sportům, stejně tak jako rychlé jízdě autem.
Čísla do loterie: 9, 11, 14, 22, 33, 44

Rak 22. 6. – 22. 7.
V pondělí se patrně budete nucen/a zabývat nějakým rodinným problémem. Dny okolo středy až pátku by mohly přinést neshody do vašeho pracovního prostředí. Pozor na pomluvy, nenechte se vtáhnout do sporů se svými kolegy. Objevit se totiž mohou i mocenské boje, závist a hádky. Víkend věnujte rodině a příbuzným. Dávejte si pozor na zažívání, nejíte v poslední době právě moc zdravě.
Čísla do loterie: 2, 12, 24, 36, 45, 48

Lev 23. 7. – 23. 8.
Úterý není právě optimální den. Pokud se nebudete cítit ve své kůži ani následující dny, tak hledejte příčinu v tom, že opomíjíte citové potřeby nejen svoje ale i vašich blízkých. Může to být i tak, že v práci budete přemýšlet co se asi děje doma, a večer před spaním zase naopak můžete v duchu probírat, zda jste něco ve vztahu k práci neopomněli. Víkendové dny vám umožní nalézt rychlá a účinná řešení a je jedno jaké oblasti vašeho života se to týká. Chce to ale jedno, nebát se nevyšlapaných cestiček. Kupte si něco dobrého, zajděte třeba do kina, ale hlavně se hoďte do klidu.
Čísla do loterie: 4, 6, 8, 14, 36, 37

Panna 24. 8. – 23. 9.
Pokud hledáte jinou práci, tak si od pondělí hlídejte inzeráty. Také přátelé mohou pomoci. Možná že vám bude nabídnuto pracovní místo, ve kterém byste si polepšil/a nejen finančně, ale vzrostla by i vaše společenská prestiž. Od středy si dávejte pozor na vše, co říkáte. Sliby, které nemůžete dodržet, skutečně nedávejte, hrozí velmi vážná nedorozumění nejen v rodině, ale i na pracovišti. O víkendu dejte do pořádku veškeré písemnosti včetně záručních listů. Radost vám může udělat koupě něčeho nového do domácnosti. 
Čísla do loterie: 1, 10, 11, 12, 26, 37

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Pondělí až středa jsou dny určené k práci a úklidu všeho nepotřebného. Ve čtvrtek si nesjednávejte žádná obchodní jednání. Dařit se ale bude všem lesníkům, učitelům a prodejcům vín. S blížícím se víkendem budete cítit nesoulad v intimním soužití, ale nebude schopen/na odhadnout, proč tomu tak je. Impulzem k vaší ne-náladě může být i ničím neopodstatněná žárlivost. Nesnažte se v tyto dny v žádném případě popohánět jakkoliv své citové záležitosti dopředu, naopak zachovejte pokud možno klid. Pobyt na horách vám vrátí elán a chuť do života.
Čísla do loterie: 7, 28, 30, 32, 33, 42

Štír 24. 10. – 22. 11.
V první polovině týdne se budete mírně utkávat sami se sebou. Na vině bude podrážděnost, prosazování si svého za každou cenu, neschopnost vyslechnout ostatní, a tak se klidně může stát, že začnete vnucovat nějaká svoje pravidla a plány jiným. Je jasné, že se to lidem okolo vás líbit nebude. To vás může trošku i rozhodit, takže se dá předpokládat i občasná nevolnost. Ale věřte, že tomu můžete uniknout a velmi lehce - nepřeceňujte sami sebe, dejte lidem ve vaší blízkosti prostor, aby mohli sdělit své názory, a hlavně se nesnažte nikomu organizovat aktivity, práci a podobně. O víkendu zajděte na něco dobrého, kupte si lístek do divadla a užijte si volna podle svých představ. Pozor na tučná jídla a mnoho kávy, nedělají vám dobře.
Čísla do loterie: 1, 3, 15, 19, 20, 22

Střelec 23. 11. – 21. 12.
To bude týden jak na letišti, nebudete vědět kam dřív „letět“. Tolik plánů a úkolů jste již dlouho neměl/a. Do popředí mnohých vašich aktivit se dostane váš domov, vaše rodina. V práci na vás naloží i nemožné. Šéf i děti vám polezou na nervy, a to může ledaskomu zvednout hladinu adrenalinu. Všichni potřebují pomoc, ale vám jí nikdo neposkytne. Dobrou zprávou je to, že se ve vás probudí chuť cestovat, a tak je jasné, že během víkendu se určitě nudit nebudete. Pozor na nachlazení a hladinu cukru.
Čísla do loterie: 6, 9, 14, 20, 25, 47

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Nastávající týden mírně prozkouší vaši odolnost a trpělivost. Proto na nic nespěchejte, nepochybujte o sobě a svých schopnostech. Nebojte, nebude vám chybět ani notná dávka zdravého rozumu a přidá se k tomu i kousíček štěstěny, budete naprosto přesně vědět co dělat, prostě žádné zmatky. Mírně kritickým dnem je pro vás čtvrtek, v dopoledních hodinách se mohou objevovat pocity smutku a ukřivděnosti. Pokud vás čeká během víkendu cestování, snažte se stále mít na očích zavazadla, protože je někde můžete zapomenout.  
Čísla do loterie: 2, 15, 20, 28, 38, 48

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Přehodnotíte nějaký dlouhodobější projekt, plán. Je zde i možnost, že se tento týden změní vaše celkové směřování a vy se začnete hledat  jiný cíl. Od středy budete rozhodní, nebudete váhat pro co se rozhodnout. Ale má to i negativum a to v tom, že například za volantem se budete chovat agresivněji než je u vás obvyklé. A když si nebudete kontrolovat reakce, můžete skončit s odřeným blatníkem. Bude to právě vaše výbušnost a nemalá dávka rebelantství, která vás může přivádět do nepříjemných situací. Prostě nebudete mít zábrany a lehce překročíte mantinely… O víkendu si dejte pohov, zalezte pěkně za kamna a dopřejte si pořádnou dávku vitamínů.
Čísla do loterie: 12, 19, 26, 33, 35, 44

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Od pondělí do středy se věnujte všem záležitostem, které jsou spojeny s prodejem, nákupem a investicí. Od čtvrtka do konce týdne zaznamenáte nějakou změnu spojenou možná i s právními důsledky. Platí zejména pro Ryby narozené mezi 3. 3. až 7. 3. Vypluje napovrch nějaké téma, které bude mít souvislost s vaší minulostí. Ale všechny Ryby se asi nevyhnou nějakým nesrovnalostem v partnerství. Na vině bude chaos v běžném životě, který, což je jasné, se vloudí i do vašeho intimního soužití. Vaše tvrdohlavost vám bude způsobovat zažívací obtíže.
Čísla do loterie: 1, 4, 13, 18, 27, 41


Počasí Kladno

Předpověď počasí

Co s podjezdem u Hvězdy?
Kategorie: Anketa

Co s podjezdem u Hvězdy?

Co nejlepšího lze udělat s tolik diskutovaným podjezdem u Hvězdy? Lávka nad ním je prý v hrozivém technickém stavu a oprava se rýsuje velmi draze.

Anketa

Co s podjezdem u Hvězdy?

2035986505 [{"id":"487","title":"Jenom zbourat l\u00e1vku","votes":"2","type":"x","order":"1","pct":2.78,"resources":[]},{"id":"488","title":"Zbourat l\u00e1vku, \u010fol\u00edk pod n\u00ed zasypat","votes":"10","type":"x","order":"2","pct":13.89,"resources":[]},{"id":"489","title":"L\u00e1vku opravit a p\u0159echod odstranit","votes":"43","type":"x","order":"3","pct":59.72,"resources":[]},{"id":"490","title":"Sta\u010d\u00ed jen opravit l\u00e1vku","votes":"14","type":"x","order":"4","pct":19.44,"resources":[]},{"id":"491","title":"Nechat sou\u010dasn\u00fd stav","votes":"2","type":"x","order":"5","pct":2.78,"resources":[]},{"id":"492","title":"Nechat sou\u010dasn\u00fd stav a odstranit p\u0159echod","votes":"1","type":"x","order":"6","pct":1.39,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Hlasů ...