Dobré dopoledne, dnes je sobota 24.8.2019 svátek má Bartoloměj, zítra Radim

Týden vědmy Johany. Vodnáři, napadnou vás bláznivosti

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Studený plesový únor je až do 19. 2. ve znamení jemného Vodnáře, jeho šmrnc podporuje i čínské znamení zvěrokruhu VEPŘ, které začalo oficiálně 5. února.

Čínský rok začíná obvykle na přelomu ledna a února. Každý rok je ve znamení přiřazeného zvířete, podle čínského zvěrokruhu. Lidé věří, že tato zvířata jsou kalendáři souzená a že byla vybrána bohem. Tato jména se pak neustále opakují v následujícím pořadí: myš, buvol, tygr, králík, drak, had, kůň, ovce, opice, slepice, pes, prase. V některých oblastech byla upřednostňována jiná zvířata a tak se můžeme mnohdy setkat s jiným pojmenováním zvířat. Jednalo se například o rozdíly v pojmenování mezi obyvateli měst a vesnic. Například ovce může být podle některých skupin označována jako beran nebo koza. Tato zvířata se neustále opakují v intervalu pěti let. 

Žlutý zemní Vepř je optimista radující se ze života. Do života každého z nás přinese příjemné události a mnoho radosti. Ale je jasné, že u někoho jich bude víc, u někoho trochu méně. Zemní Vepř bude každého ponoukat ke zhodnocení dosavadní životní cesty, k odpouštění a respektu ke své rodině a přátelům. 

 

 

 

Beran 21. 3. – 20. 4.
Milí Berani, tentokrát se do nového týdne probudíte s dobrou náladou, ale bohužel vám dlouho nevydrží. Pozitivní je to, že uprostřed týdne vzroste vaše podnikavost, odvaha, a pokud se potýkáte s nějakými zdravotními potížemi z předešlých dnů, citelně se vám uleví.  V sobotu vás může zaskočit nějaký stesk. Díky tomu se vám nálada bude měnit z minuty na minutu. Pokud se začnete chovat příkře a jedovatě, můžete se rozhádat s lidmi, které máte rádi, a to děláte v poslední době dost často. Dodržujte pitný režim, dají se předpokládat migrény. 
Čísla do loterie: 4, 8, 12, 18, 44, 47

Býk 21. 4. – 20. 5.
První dny nového týdne si musíte ohlídat svoje rychlé reakce, můžete jednat mírně „splašeně“. Pozor by si ale měly dávat i děti - malí Býčci, mohou se dostávat do konfliktů s vrstevníky. Neutrácejte, finance budete ještě potřebovat. Vládkyně vašeho znamení vás bude průběžně upozorňovat, jak jsou pro váš život důležití i sourozenci, příbuzní. Pro ty z vás, kteří mají něco nedořešeného právě se členy rodiny nebo sourozenci, bude tento týden vhodná doba na podání ruky a urovnání sporů. Od čtvrtka hrozí chřipky, nachlazení. Opatrně i na silnicích. 
Čísla do loterie: 1, 12, 16, 22, 25, 45

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Od pondělí do čtvrtka se zaměřte především na všechny své pracovní záležitosti. Využijte svoji vrozenou komunikativnost a zvídavost. Máte totiž tendence stihnout všechno najednou a pak, když to nejde, jste nervózní. Dokážete rozdělat spoustu aktivit a nic nedodělat. S blížícím se víkendem vás to bude táhnout do společnosti mezi lidi. Zajděte proto do salonu krásy a šup na první ples, který se objeví.
Čísla do loterie: 2, 6, 9, 33, 37, 46

Rak 22. 6. – 22. 7.
Počátek týdne bude přímo exkluzivní. Žádný mráček nad hlavou jste již mnoho dní neměl/a, tak si tyto dny užijte! I planeta lásky vám přeje, takže pokud jste ještě nevylezl/a ze svého krunýře, tak to udělejte příští týden! Obrátka nastane s příchodem víkendových dnů. Jádro pudla bude ve vaší naprosté neochotě vyslyšet jiný názor, budete si stát za svým stůj co stůj. A když vás někdo upozorní, že se mýlíte, tak se urazíte.  Budete velmi citlivý/á na jakýkoliv podnět, vše vás okamžitě rozruší, znejistí. Volte obezřetně svůj jídelníček, smažená a ostrá jídla vám přinesou tak akorát žaludeční problémy. A pokud vás třeba napadne, že to vyřešíte kapičkou ostrého moku, tak na to rychle zapomeňte! V neděli od rána pozor na cestách, hrozí karamboly.
Čísla do loterie: 3, 15, 19, 28, 29, 42

Lev 23. 7. – 23. 8.
V pondělí, úterý a ve čtvrtek se raději nepouštějte do vážných rozhovorů. Nebudete ochotný/á ke kompromisům, a pokud se vám dostane upozornění, že jste „vedle jak ta jedle“, tak se budete cítit dotčen/a, ale argumenty vyslechnout chtít nebudete. Ostatní dny jsou vhodné ke studiu, schůzkám či podobné činnosti, a to včetně víkendu. Oslabené jsou vaše hlasivky. Nejlépe pomáhají bylinkové čaje s medem nebo svařená cibule s majoránkou.
Čísla do loterie: 10, 12, 20, 30, 31, 36

Panna 24. 8. – 23. 9.
Roztříštěnost myšlenek vám příští týden na klidu rozhodně nepřidá. Kolísavost nálady bude také příčinou vaší občasné nediskrétnosti, zahleděn/a budete do vlastních představ, ale realita bude úplně jiná. Snažte se naslouchat druhým lidem, dozvíte se zajímavé názory a patrně také zjistíte, že některé záležitosti se mají trochu jinak. Jsou to pro vás také dny, kdy bude obezřetné držet se stranou jakýchkoliv pomluv, drbů a klepů. S blížícím se víkendem se bude zvyšovat nervozita a neklid ještě víc. Také můžete očekávat nějaké selhávání přístrojů - od počítače až po mobil. Navíc vaše neuvážená řeč může dát podnět ke vzniku nějakých generačních sporů, či jejich vyhrocování. Zejména v sobotu a v neděli se snažte najít nějaké klidné místo, relaxujte, spěchem spíš něco zkazíte, než urychlíte. 
Čísla do loterie: 12, 16, 17, 18, 22, 48

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Od pondělí do čtvrtka nastává období, kdy své problémy nebudete zametat pod kobereček, ale budete je okamžitě řešit. Záleží na individuálním horoskopu každého z vás, takže to mohou být problémy pracovní, finanční, ale i vztahové. Něco v uvedených oblastech vypluje napovrch a donutí vás to řešit. Budete-li se tomu vyhýbat, v dalších týdnech a měsících se daný problém bude stále vracet. Víkendové dny vám přihrají nějaké setkání, které sice bude náhodné, ale pro vaši budoucnost velmi důležité. V neděli budete hýřit vtipem, charisma z vás bude vyzařovat a vašeho sexappealu si užije i váš protějšek. Jen opatrně na chodnících, hrozí zlomeniny.
Čísla do loterie: 1, 4, 5, 25, 29, 30

Štír 24. 10. – 22. 11.

Příští týden si možná budete připadat, že sedíte v loďce, kterou unáší rozbouřené moře. Máte poslední dobou tolik práce, že vám hrozí přepracovanost. Nepřehlížejte nic, co se týká zdraví - teploty, bolesti hlavy a zad si u vás mohou podávat ruce. Od úterý do čtvrtka se nepouštějte do složitějších debat. Pozor si dávejte na proplacení všech faktur a ostatních záležitostí. Víkendové dny se snažte skutečně odpočívat a nepřepínat se. 
Čísla do loterie: 21, 24, 25, 33, 41, 48 

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Heslem příštího týdne by se pro vás mělo stát - kdo jde pomalu, jde s rozumem! Můžete se totiž dostávat do naprosto nepřehledných a nejasných situací a právě rychlost s jakou se vše budete snažit řešit, může zapříčinit, že nebudete brát zřetel na zdánlivé detaily, ale ty se následně ukážou jako velmi důležité. Takže nic nepodceňujte! Do budoucna budete muset udělat nějakou změnu jak v domácnosti, tak i na pracovišti, naučte se zachovávat klid. Odpočívejte, jděte někam do divadla, na masáže nebo do přírody. Dávejte si pozor na průdušky.
Čísla do loterie: 25, 26, 32, 33, 42, 46 

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
První dny týdne si dávejte pozor, abyste svoji opatrnost nepřeháněl/a, nebo si partner bude myslet, že se z vás stává „skrblík"... Mohou se vám totiž v hlavě honit katastrofické scénáře, a vy začnete zvažovat, zda byste neměl/a šetřit na horší časy, ale kornoutek zmrzliny opravdu vaši finanční situaci nemůže ohrozit! Čtvrtek, pátek a sobota dopoledne, pozor! Při jednání se může objevovat nepříjemné napětí a vyústit v omyly z toho, že se špatně vyjádříte nebo nepochopíte správně ostatní.
Čísla do loterie: 3, 8, 9, 16, 21, 24 

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Kritickým dnem bude pro vás pátek a sobota dopoledne. Napadnou vás totiž nějaké bláznivosti, které vás budou rozptylovat. Přidá se k tomu nervozita a hrozí i to, že se dopustíte neuváženého jednání nebo zbrklého rozhodnutí. Snažte se takové situaci v maximální míře zabránit. Ostatní dny věnujte především svým dětem. V případě cestování si hlídejte jak zavazadla, tak i peněženku a auto. Také bude dobré prověřit technický stav všech domácích spotřebičů, včetně zásuvek a kabelů.
Čísla do loterie: 1, 7, 15, 18, 43, 46 

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Spousta nápadů, nových myšlenek, touha vše změnit teď- právě - hned...Tak to jsou milé Rybky atributy, které příští týden budete muset v sobě notně krotit. Protože ne vše, co si zamanete, bude reálné. Děláte si zcela zbytečně nepřátele kolem sebe, a to především v rodině. Pokuste se na vše podívat jinak, třeba najdete jiná řešení. Také vám startuje období, kdy budete nucen/a cestovat, sice na kratší vzdálenosti, ale i tak vám to může přinést problémy. Opatrně, peníze vám mohou v budoucnu sakra chybět, neutrácejte. 
Čísla do loterie: 8, 16, 17, 30, 34, 37 


Počasí Kladno

Předpověď počasí

Co s podjezdem u Hvězdy?
Kategorie: Anketa

Co s podjezdem u Hvězdy?

Co nejlepšího lze udělat s tolik diskutovaným podjezdem u Hvězdy? Lávka nad ním je prý v hrozivém technickém stavu a oprava se rýsuje velmi draze.

Anketa

Co s podjezdem u Hvězdy?

2071118709 [{"id":"487","title":"Jenom zbourat l\u00e1vku","votes":"2","type":"x","order":"1","pct":2.78,"resources":[]},{"id":"488","title":"Zbourat l\u00e1vku, \u010fol\u00edk pod n\u00ed zasypat","votes":"10","type":"x","order":"2","pct":13.89,"resources":[]},{"id":"489","title":"L\u00e1vku opravit a p\u0159echod odstranit","votes":"43","type":"x","order":"3","pct":59.72,"resources":[]},{"id":"490","title":"Sta\u010d\u00ed jen opravit l\u00e1vku","votes":"14","type":"x","order":"4","pct":19.44,"resources":[]},{"id":"491","title":"Nechat sou\u010dasn\u00fd stav","votes":"2","type":"x","order":"5","pct":2.78,"resources":[]},{"id":"492","title":"Nechat sou\u010dasn\u00fd stav a odstranit p\u0159echod","votes":"1","type":"x","order":"6","pct":1.39,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Hlasů ...