Pro "Křépu" se vybralo bezmála 140 tisíc korun

Druhý ročník charitativní akce Hokejky na pažitu měl opět velký úspěch. Na léčbu Petra "Křépy" Křepelky (24) se vybralo bezmála 140 tisíc korun. 

Před rokem a půl se bývalý kladenský hokejista Petr Křepelka těžce zranil při zápase v německém angažmá. Loni v červnu pro něj bývalí spoluhráči a kamarádi založili charitativní akci Hokejky na pažitu. V Braškově tehdy sehráli exhibiční fotbalové utkání a dražili různé dresy slavných sportovců. 

Rok se s rokem sešel a Hokejky na pažitu mají za sebou druhý ročník. Zápas se hrál tentokrát v Lidicích. Po něm se dražily dresy Tomáše Plekance a Jaromíra Jágra. Za oba se shodně vybralo 21 tisíc korun. Další částky přihazovali návštěvníci akce do pokladniček či přispívali koupí různého občerstvení. Například Štěpán Trojan za posádku svého nového občerstvovacího retro vozu odnesl "Křépovi" čtyři tisíce korun. Celková vybraná suma se bez necelých dvou stovek zastavila na 140 tisících korunách. 

-red-

krepamezi

Mezi bývalými spoluhráči a velkými kamarády je Petrovi vždycky dobře

krepanakrepu

Na Křépu se vybíralo na všech místech

krepapovzbudit

Povzbudit Petra přišel i Jaromír Jágr

kreparodice

Rodiče se Petrovi svědomitě věnují 

krepasamotny

Samotný fotbal bavil, ale o výsledek vůbec nešlo...

krepastejne

Stejně jako loni také letos vsítil Petr zápasový gól

krepasvozem

S vozem plným občerstvení se na akci dostavil také volejbalový vicemistr extraligy Štěpán Trojan. Výtěžek, čtyři tisíce korun, předal do společné kasy pro Křépu 

krepavsichni

Všichni pro Křépu...

krepadrazby

Dražby dresů se na hřišti ujal Jiří Kalla

krepadres

Dres Tomáše Plekance vydražila Jitka Jágrová, sestra Jaromíra


Počasí Kladno

Předpověď počasí