Trofejní candát, souboj s klackem i zlomený prut. Mrtvá ryba měla o zábavu postaráno

Čtvrtý den rybářů z Mrtvé ryby bude jedním z těch nezapomenutelných. Po předešlém rozpačitém dni nestačila nyní jedna výjimečná událost střídat druhou. Těžko už hodnotit, která byla zajímavější a úsměvnější. 

Vše odstartoval Siki trofejním candátem (titulní snímek). Taková ryba se nechytá rozhodně každý den a tímhle úlovkem zavdal k nadějnému rybářskému výsledku dalšího dne. Další ,,trofej“ si připsal Tůča, který přemohl obrovského okouna a rázem vše vypadalo jako v pohádce. Ani ostatní nezůstali pozadu. Puží lovil jednoho candáta za druhým, Tůča přidával další okouny, Paži rovněž a Kuba držel zaběhnutou linii štik.

Bohužel každá mince má dvě strany a občas se i něco nepovede. A dnes toho nebylo opravdu málo. Jeden zlomený prut byl jen začátek. Několik drahých ztracených nástrah, ať už vinou ukousnutí rybou, utržením nebo rozsekáním o vrtuli vlastního motoru. Do ranku neúspěchů patřily i hodně úsměvné okamžiky. Ať už se jednalo o úlovek kotvy z konkurenční lodě nebo půlhodinový souboj s kládou, která bojovala víc než běžná ryba. Den plný zážitků korunovaly nádherné úlovky, které je nyní potřeba dál překonávat. Mrtvá ryba zdraví ze Švédska!

- kub -

tucadouble

Double Pažiho a Tůči

tucakubadrzi

Kuba drží formu na štiky

tucaokon

Tůča vytasil parádního okouna

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí