Kanonýři zdevastovali Náchod

Florbaloví Kanonýři Kladno uspořádali premiérový výjezdní prvoligový duel a v Lounech totálně zničili svého soupeře z Náchoda. KANONÝŘI KLADNO – FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD 16:3 (7:0, 5:3, 4:0).

„Výjezdní utkání v Lounech považuji za velmi povedené. Diváků opravdu přišlo dost,“ zhodnotil útulné prostředí lounské arény hvězda zápasu Jakub Pecha.

Nestává se příliš často, aby se v dnešní době florbalová utkání hrála na basketbalovém povrchu, Louny však tuto podívanou nabídly. „Jedinou negativní záležitostí byly parkety, ale po několika nepovedených střelách a přihrávkách jsme dokázali přizpůsobit naši hru povrchu,“ nedělá si starosti Pecha.

Kanonýři o svém jednoznačném vítězství rozhodli již během úvodní třetiny zápasu. „Zápas jsme od začátku měli ve své režii. Stanovili jsme si jasné cíle: hrát týmově, soustředěně, vyzkoušet si nové věci v naší hře a předvést se v co nejlepším světle. Myslím, že splnit cíle se nám povedlo,“ říká střelec tří kladenských branek, ale dodává, že florbalisté Náchoda jeho tým v obraně nijak neprověřili. „Tedy až na tři samostatné brejky, které mají velmi dobře natrénované. V zápase napadala spousta gólů, bylo vidět mnoho hezkých kombinací, takže pro diváky to musel být velmi atraktivní duel. Do tabulky si připisujeme další tři body a tuto střeleckou formu musíme přenést do následujících důležitých zápasů,“ dodává.

Branky a asistence Kanonýrů: 3. Antonín Pertlík (Dušan Přívara), 3. Jakub Pecha (bez asistence), 10. Matyáš Kalina (Ondřej Richtr), 12. Ondřej Riebauer (Matyáš Kalina), 13. Tomáš Nushart (David Sachr), 16. Tomáš Nushart (David Sachr), 16. Jakub Černý (Vojtěch Teslík), 23. Jan Čečetka (vlastní branka), 28. Jan Louvar (Kryštof Hartman), 33. Jakub Pecha (Jakub Černý), 38. Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 39. Jakub Pecha (Vít Bednář), 47. Jan Louvar (Miloš Tyl), 56. Miloš Tyl (Matyáš Kalina), 57. Vojtěch Teslík (Jakub Černý), 60. Tomáš Nushart (Dušan Přívara).

-šik-

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí