Výhra v Havířově přisoudila kanonýrům Karlovy Vary

Tři vítězství za sebou mají na svém kontě florbalisté Kladna, toho posledního dosáhli v Havířově. Nyní kanonýry čekají vyřazovací souboje, jejich prvním soupeřem na cestě za postupem do extraligy bude celek Karlových Varů. FLORBAL EXELSIOR HAVÍŘOV – KANONÝŘI KLADNO 7:8 (2:2, 3:4, 2:2).

Po velkých debaklech, které nadělili v předchozích utkáních, nyní kanonýři narazili na tým, který nebude chybět v bojích o postup do nejvyšší soutěže a na úrovni duelu to bylo znát. „Byl to rozhodně těžší zápas, soupeř hrál o dost lépe než Ostrava s Litvínovem v minulých zápasech,“ potvrzuje kladenský brankář Milan Horáček.

Jednalo se o třetí výhru kanonýrů v řadě, základní část tak končí na vítězné vlně. „Výhra pro nás byla důležitá, abychom si udělali pohodu do dalších zápasů, které nás čekají v play off,“ vysvětluje Horáček, který byl na konci utkání vyhlášen nejlepším hráčem kladenského celku.

Pro silný kádr s vysokými ambicemi, kterým kanonýři disponují, byla základní část teprve zahřívací fází sezony, ta opravdová začíná až nyní. „Jsem rád, že už základní část skončila a je před námi play off. Věřím, že na vítězné vlně pojedeme dál,“ dodává nejstarší muž kladenské sestavy.

Branky a asistence Kanonýrů: 12. Miroslav Mayer (Miloš Tyl), 19. Tomáš Nushart (Miroslav Mayer), 22. Ondřej Riebauer (bez asistence), 31. Jakub Pecha (Kryštof Hartman), 32. Tomáš Nushart (Ondřej Riebauer), 37. Matěj Stůj (bez asistence), 53. Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 55. Kryštof Hartman (Dušan Přívara).

-šik-

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí