Mladší žáci SK Kladno rozstříleli dalšího soupeře

V minulém kole to odnesly Neratovice, minulý víkend Děčín. Mladší žáci SK Kladno se v posledních dvou kolech České ligy rozstříleli, u Labe vyhrál tým U13 18:4 a mužstvo U12 12:2. Starší dorost Kladna prohrál na domácím hřišti s fotbalisty Slavoje Vyšehrad 0:2 a mladší 1:2 na penalty. Starší žáci do patnácti let vyhráli v Příbrami 1:0 na pokutové kopy, naopak hráči do čtrnácti let prohráli 1:3.

Ve 20. kole České ligy staršího dorostu přijeli do Kladna fotbalisté Slavoje Vyšehrad. V herně vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější hosté, když si odvezli vítězství 2:0. „Fotbal není krasobruslení, abychom vyhrávali na umělecký dojem. Rozhoduje důraz v pokutovém území a tam jsme propadli,“ hodnotil utkání Martin Hřídel, trenér Kladna.

Dorostenci SK Kladno do sedmnácti let uhráli se Slavojem Vyšehrad jeden bod, když prohráli 1:2 na penalty. Na hře domácích je znát, že hráči Slabý a Kolářský jsou posunuti do staršího dorostu a Pospíšil dokonce do týmu dospělých. „V současné době postrádáme hráče, kteří by hru usměrnili a dali jí patřičný řád. Celé utkání bylo plné nepřesností a bojovnost převládala nad fotbalovostí,“ řekl Jan Pejša, trenér Kladna.

ČLD U19 - SK Kladno - FC Slavoj Vyšehrad 0:2 (0:1)
Sestava: Kindl - Pokorný, Stříška, Janda, Čapek (70. Čermák) - Kolářský - Dejčmar, Slabý (54. Šnobl), Donát (78. Prošek), Pospíšil (65. Mačura) - Šredl (85. Perlík)

ČLD U17 –- SK Kladno - FC Slavoj Vyšehrad 1:2 np. (0:0)
Branka: Tung
Sestava: Koco - Kukla (46. Charvát), Pospíšil, Rottner, Veiner - Tyban, Zábranský - Krpálek, Blažek (70. Vaňous), Veselý - Tung (65. Klvaň)

V nejvyšší soutěži starších žáků jeli fotbalisté SK Kladno do Příbrami. V prvním poločase viděli diváci spíše bojovný fotbal. V tom druhém Kladno postupně získávalo herní převahu a dostávalo se do šancí, které bohužel brankou neskončily a tak došlo utkání až do penaltového rozstřelu. Pochvalu za dvě chycené penalty zaslouží brankář Jakub Ševce. „Škoda, že nedokážeme proměňovat šance, mohlo to být veselejší, ale kluci zvládli penalty a jsem za ně rád, že se konečně dočkali vítězství, " řekl po utkání trenér Kladna Jan Procházka.

Na hřišti v Příbrami se představili i starší žáci SK Kladno do čtrnácti let. Po ustrašeném výkonu hostů se dostali domácí do poločasového vedení 3:0. Zlepšená hra fotbalistů Kladna a jasná převaha ve druhé půli vedly pouze ke snížení na 1:3. „Mrzí mě přístup hráčů v první půli. Jako bychom ani nebyli na hřišti. Nicméně chci klukům poděkovat, že utkání nevzdali. Ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem,“ uvedl Václav Kalina, trenér SK Kladno.

ČLŽ U15 - FK Příbram - SK Kladno 0:1 np
Sestava: Ševce - Grumlík, Kácl, Bokša, Justra - Duda, Bartoš, Herčík, Kadeřábek (65. Ricci) – Chlumský (55. Truhlář), Veselý

ČLŽ U14 - FK Příbram - SK Kladno 3:1 (3:0)
Branka: Fajka
Sestava: Vajshajtl - Podivínský, Kalina, Rottner, Novák - Fajka, Pavlík, Janega, Hoffmann - Rous (46. Beneš), Fiala (40. Vosyka).

 

Brankové hody předvádějí mladší žáci SK Kladno. V minulém kole nadělovali na domácím hřišti Neratovicím U13 9:3 a U12 12:3. O víkendu jeli fotbalisté Kladna na hřiště do Děčína a opět soupeře rozdrtili – U13 18:4 a U12 12:2. „Chtěl bych poděkovat klukům za předvedenou hru. Soupeře jsme přehráli ve všech směrech,“ shrnul utkání Aleš Hejkal, trenér SK Kladno U12.

ČLŽ U13 – Junior Děčín - SK Kladno 4:18
Branky: Požár 3x, Vojtíšek 3x, Haluza 2x, Kozoubek 2x Pavlíček 2x, Eška 2x, Chochola, Hamouz, Egermaier, Řehoř M.
Sestava: Vojtíšek, Adam - Eška, Chochola, Řehoř L., Egrmaier, Hrudka, Požár, Hamouz, Mikula, Kozoubek, Zoubek, Pavlíček, Kolka, Dvořák, Řehoř M., Haluza, Šíma.

ČLŽ U12 – Junior Děčín - SK Kladno 2:12
Branky: Kolísek 4x, Procházka 2x, Trousil 2x, Kopta, Mucha, Janát, Chvapil
Sestava: Hejkal - Abrham, Adamus, Chvapil, Kopta, Hasek, Janat, Svoboda, Trousil, Mucha, Prochazka, Kolisek. Marek 

-jan-


Počasí Kladno

Předpověď počasí