Kladenský SK uzavřel sezonu

Předehrávka 30. kola divizní skupiny B dopadla lépe pro domácí, byť až po rozstřelu ze značky pokutového kopu. V základní hrací době utkání skončilo 2:2 (0:1).

Domácí v úvodu trefili břevno, ale z gólu se ve 40. minutě radovali hosté. Do druhého poločasu poslal trenér Pejša dopředu Čížka a hra SK získala na dynamice. Pospíšil minul těsně tyč, Čížkovu technickou střelu gólman vytáhl zpod břevna, Tóthův průnik do vápna zastavili hosté v poslední chvíli. Čižkův hlad po gólu přinesl Kladnu v 60. minutě penaltu, kterou také "Číža" s jistotou proměnil. Nabuzený Čížek vzápětí poslal SK parádní střelou k tyči do vedení. K nelibosti kouče Pejši hosté však krátce nato vyrovnali. A když se v závěru neujaly hlavičky Bartoše ani Hanzlíka, následoval penaltový rozstřel. V něm se štěstí usmálo na Kladno.

Kladenský tým vyzrává. Právě hráči typu Čížka, Šímy, Hanzlíka či Tótha doplněni o zkušené Holuba, Kalinu a Tesaře můžou i příští sezonu pomýšlet na umístění do pátého místa. Ovšem nejprve musí mnozí odolat současným nabídkám od třetí ligy po krajský přebor...

Sestava SK: Tesař - Kalina (Čížek), Hanzlík, Abrham, Bartoš, Borák, Holub (Stříška), Růžička, V. Procházka (Kraus), Tóth (Richter), Pospíšil.

Diváků: 86

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí