Kladenský SK podlehl rakovnickému SK

Ve druhém přípravném zápase podlehl kladenský SK na hřišti SK Rakovník 1:4 (1:1).

Podobně jako v předešlém zápase na hřišti rakovnického Tatranu, také u jeho rivala, nováčka ČFL, Kladeňané drželi se soupeřem krok první poločas. V něm se dokonce v desáté minutě ujali vedení gólem Dičmara. Předcházel mu parádní Hanzíkův pas na Richtera a jeho zakončení. Domácí srovnali skóre o deset minut později a do přestávky ještě orazítkovali břevno.
Po obrátce se projevila větší kvalita rakovnického kádru, kterou přetavil v další branky. Hosté i přes prohru ukázali dravost a bojovnost. "Až na deset minut, kdy nás domácí přestříleli, jsme jim byli vyrovnaným soupeřem," uvedl pro Vaše Kladno trenér SK Jan Pejša.

Sestava SK: Kleinmond (Tesař) - Čížek, Abrham, Hanzlík, Janda, Stříška, Růžička, Dičmar, Richtar, V. Procházka, Kraus, střídali: Šnobl, Švambera, Donát.

V sobotu sehrají Kladeňané přátelské utkání s Královým Dvorem v Srbech (10.15).