Hostouň předvedla výborný poločas

Hostouňští sokolové se v přípravě na sezonu představili ve Zbuzanech. Na hřišti také třetiligového nováčka padli 2:5 (2:0).

Poločas ze strany hostí musel všechny kolem hostouňského klubu potěšit. Hra měla spád, přihrávky vtip a dařilo se i střelecky. Po chybě obrany otevřel skóre ve 12. minutě nejlepší střelec sokolů Hájek, druhou branku o téměř půlhodinu později přidala nová tvář v týmu Hadi, když zužitkoval únik Zahranycnyyje a Trappovu finální nahrávku.

Po obrátce poslal trenér Pihávek na plac devět nových sokolů. Než se rozkoukali, trefili domácí břevno a po něm začal jejich brankostroj. 

"Přesně tohle od přípravy očekávám. Zápas nám, ukázal, s kým můžeme počítat," poznamenal Jiří Hondl, předseda Sokola Hostouň. Spokojený byl obzvláště s týmem, který utkání rozehrál. V něm by mělo pro ostrý start sezony dojít nanejvýš ke třem doplněním. Ve středu sokolové hrají v Dobrovízi s Viktorií Žižkov (patrně v 18.00 hodin). 

Sestava sokolů: Czechowsky - Borák, Trapp, Dosoudil, Horák, Vojtěšek, Zahranycnyy, Křižka, Lohoyda, Hadi, Hájek. Ve druhém poločase střídali Kárník, Viduna, Bělíček, Sochor, Vaněk, Gajecký, Kolmistr, Krupička a gólman Lisa. 

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí