Hostouň porazila Petřín a jde na Karlovy Vary

Hostouňští sokolové jsou po výhře na hřišti plzeňských Petřín 2:1 (2:0) v prvním kole MOL Cupu.

Když ve 24. minutě Hájek hlavičkou neproměnil slibnou šanci, žádná tragédie to pro hosty nebyla. Od začátku utkaní totiž měli nad svým divizním soupeřem jasnou převahu a šlo jen o to, v kolikáté minutě začnou padat góly do plzeňské branky. První na sebe nenechala dlouho čekat. V 26. minutě se k trestnému kopu postavil Vojtěšek a v jeho případě je jen otázkou, kterou stranu prázdné svatyně si vybere. Ve 48. minutě si cestu do sítě nenašla Hájkova střela.

Na další přesný zásah si diváci počkali do 63. minuty. Tečovanou střelu připsal hlasatel jejímu autorovi Maříkovi. Sokolové poté znatelně polevili a dovolili Plzni upravit konečný výsledek.

V prvním kole čeká na Hostouň tým z Karlových Varů.

Sestava Sokola: Czehowsky - Vašák, Trapp, Dosoudil, Borák, Marek, Vojtěšek (53. Mařík), Zahranycnyy (60. Kabele), Gajecký, Kolmistr, Hájek (75. Laušman).