Kladno v poháru skončilo

Kladenští fotbalisté první kolo MOL Cupu proti Štěchovicím doma nezvládli. Hosté si odvezli výhru 2:1 (0:1).

V deváté minutě měl Pechr na kopačce vedení, ale ani napodruhé míč do brány nedostal. O pět minut později Jirka Růžička prošel skrze "jesličky" obránce do vápna, přihrávkou na pětce našel volného jmenovce, a když už domácí fanoušci zvedali ruce k oslavě gólu, balón hosté zastavili na brankové čáře...

Jak se dávají góly ví v SK nejlépe Čížek. Ve dvacáté minutě dostal od Pechra ideální pas do běhu, nechal za sebou beka a s ledovým klidem umístil střelu k tyči. Jedinou vážnější příležitost Štěchovických zneškodnil Vokoun včasným vyběhnutím.

Krátce po návratu z kabin sudí v běžném souboji viděl penaltový zákrok a hosté ve 48. minutě ze značky pokutového kopu srovnali skóre. Od té doby lítal do kladenského vápna jeden centr za druhým. Přesto v 75. minutě spálil dva kroky od prázdné brány loženku J. Růžička. V 84. minutě přišlo rozhodnuti z rychlého protiútoku.

V sobotu hrají fotbalisté SK druhé divizní kolo v Neratovicích (10.15). 

Sestava SK: Vokoun - Stříška, Hanzlík, Javorek, Pechr, Holub, J. Růžička, Tóth, Pospíšil, Čížek, Růžička (střídali Dejčmar za Pospíšila, Kraus za P. Růžičku,  Procházka za Holuba).

Nejlepší z SK podle VK: Pechr.

Diváků: 210.

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí