Kladenský fotbal v divizi a ČFL. Kladno nadělovalo, Slaný vyhrál

Fotbalové týmy z Kladenska v divizi vyhrávaly, ve třetí lize Velvary braly bod.

Včera si v divizní skupině B podle očekávání poradil SK Slaný s poslední Dobříší, kterou vyprovodil poměrem branek 2:0 (0:0, góly vsítili v 51. minutě Maroušek a ve 63. Kubík). Slaný poslal do hry tyto hráče: Sedlák - Holly, Křeček, Kubík, Galbavý, Vimr, Trnka, Pospíšil, Macháček, Jaráb, Hansl, Maroušek, Volgner, Danda, Novotný, Tikovský.
V příštím, 14. kole, je na programu okresní derby Kladno vs. Slaný (sobota, 10,15 hod.)!

V české fotbalové lize (ČFL), skupině B, Velvary včera podlehly doma štice národního poháru Chlumci nad Cidlinou po penaltovém rozstřelu 0:1. Slovan poslal do utkání tuto soupisku: Měsíček - Tenkl, Valenta, Vopat, Chábera, Šimkovský, Dolejší, Rubeš, Havránek, Dvořák, Krištof, Polák, Bulíř, Kafka, Šolar). Ve čtrnáctém kole jede v současné době v tabulce dvanáctý Slovan na hřiště Ústí nad Orlicí (sobota, 14.00 hod.). 

Kladenští fotbalisté se dnes střetli v Lounech s místním Sekem a podobně jako v Dobříši vsítili soupeři šest branek! Na výhře 6:3 (3:0) se podíleli čtyřmi brankami Čížek (ve 28., 54., 65. a 73. minutě) a po jedné v 19. minutě Pospíšil a ve 44. Tóth. Kladno hrálo v základní sestavě: Tesař - Kalina, Javorek, Stříška, Nosek, Holub, Čížek, J. Růžička, Pospíšil, Tóth a Kraus. Lepší pozvánku před sobotním derby se Slaným svým fanouškům SK snad ani nemohl vyslat. Kladno je v tabulce s devatenácti body osmé, Slaný s osmnácti desátý. 

O utkání hostouňských sokolů s béčkem Plzně píšeme v samostatné reportáži. 

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí