Parádní fotbal Hostouně s Příbramí těšil hrstku diváků

Vládou předepsaná padesátka diváků viděla v dnešní dohrávce 4. kola ČFL výhru domácí Hostouně nad rezervou ligové Příbrami 3:2 (1:1).

Příbramští do utkání pustili množství ligových hráčů. Ti motali drtivou většinu minut sokolům hlavu svou rychlostí. Přesto ve čtvrté minutě mohli domácí jít dovedení, ale velkou šanci zahodili. Skóre poté otevřeli hosté krásným gólem na tři doteky stylem centr z obrany, centr z křídla, dorážka a gól. Podobným stylem Hostouň těsně před přestávkou vyrovnala.
Půl hodiny po přestávce měli více ze hry hráči v zelenobílých dresech. Hájek nastřelil tyč a Kulhavý poslal po úniku svůj tým do vedení. I v této fázi utkání se hrálo ve slušném tempu. Možná i to byl důvod kiksu domácí obrany, která zahrála příliš slabou malou domů. Hosté ji vystihli a jedenáct minut před koncem vyrovnali. Smolný okamžik sokoly nezlomil. Dál neúnavně útočili. Dobývání pokutového území hostů ukončil Pavlík perfektním lobem. Hostouň se po dvou domácích výhrách a třech prohrách na cizích hřištích drží v tabulce na jedenáctém místě ze šestnácti. Příští kolo sehraje Sokol znovu doma. V neděli hostí Povltavskou FA (15.00 hod.).

Sestava Sokola: Tetour – Pavlík, Trapp, Kosík, Brejcha, Hovorka, Kabele, Kulhavý, Zahranychnyy, Dostál, Hájek (Mařík – 59. Marek, 74. Soukup, 59. Čakurda, 90. Vegricht, Smékal, Konejl).