Třetí zápas pod koučem Janem Procházkou a třetí duel bez prohry. To je jarní bilance Jana Procházky, hlavního kouče kladenského SK, po dnešní remíze na hřišti pražské Aritmy 2:2 (1:1).

V sestavě s novou tváří Jeslínkem si Kladno v Praze dokázalo, že směrem k bráně soupeřů si věří. Hosté prakticky využili většinu ze svých šancí, když se nejprve trefil podzimní snajpr Šnobl a po něm ve druhém poločase z penalty jarní ostrostřelec Šíma (na jaře tři góly ze dvou utkání). Jestliže Šnoblova branka byla vedoucí, pak Šíma skóre srovnával.
„Remíza je zasloužená pro oba týmy. Pozitivní na našem výkonu byla vůle vyrovnat nepříznivé skóre,“ komentoval duel asistent trenéra Tomáš Procházka.
V tabulce si Kladno stále drží čtvrtou příčku. Příští sobotu se SK utká doma s Brandýsem (10.15 hod.).

Sestava SK: Pettík – Rendla, Ježdík, Balšánek, Kolářský, Růžička, Procházka, Holub, Čížek, Šíma, Šnobl (střídali ve druhém poločase Dostál za Procházku a Jeslínek za Šnobla).
ČK: 62. Ježdík.