Výhra SK v Mostě jako dárek „Dominovi“ a rozloučení s řidičem

Divizní skupina B dnes zažila šokující výhru kladenského SK v Mostě-Štětí 1:0 (0:0). Kladno je v tabulce čtvrté, devět bodů za lídrem z Mostu...

O jedinou branku střetnutí se v 71. minutě postaral parádní bombou Čížek. Hosté pustili favorita na postup do ČFL k ojedinělým šancím pouze po svých chybách. Domácí si vyloženou šanci ani převahu nevypracovali. Pikantní je vychytaná nula gólmana Pettíka, který do Kladna přišel právě ze Štětí...
„Kluky jsme za výkon pochválili. Proti týmům, jako je Most, se nám bojuje dobře, protože chtějí hrát otevřený fotbal,“ uvedl po utkání asistent trenéra Tomáš Procházka.
Vítězství darovalo mužstvo spoluhráči Dominiku „Dominovi“ Šímovi, který slaví dvacáté sedmé narozeniny. On na oplátku každému koupil pivo. Poslední jízdu s výhrou si vychutnal šofér autobusu. Vláďa Nekovar totiž dnes vezl kladenské sportovce po více než padesáti letech u ČSAD Kladno naposled v životě!
Kladno příští sobotu hostí Rakovník (10.15 hod.).
Sestava SK: Pettík – Borák, Kolářský, Ježdík, Rendla, Balšánek, Holub, Dostál, Čížek, Jeslínek, Šnobl (střídali ve druhém poločase 88. minuta Javorek za Jeslínka, 80. Procházka za Šnobla, 62. Říha za Dostála).