Kladenský SK podlehl Zápům

Na turnaji pražského Meteoru prohrálo Kladno se Zápy 2:4 (0:2).

S dorostencem v brance hráli fotbalisté kladenského SK v prvním poločase až na góly vyrovnanou partii. Kdyby Kroutil s Hanzlíkem proměnili šance, nemuselo Kladno prohrávat 0:2.

Ve druhém poločase se Kladenští do soupeře pustili v tempu a po vybojovaném rohu hlavou skóroval Tomáš Procházka. Když to vypadalo,  že Kladno srovná skóre, Zápy udeřily dvakrát v krátkém rozmezí.

Kladenští ani poté nic nevzdali. Ke konci utkání zastavili Zápští průnik Čížka faulem až před velkým vápnem. Zhruba na parketě pro Kafku. Ten se nemýlil a snížil porážku na příjemnější rozdíl.

"Máme za sebou kvalitního soupeře, což je v přípravě dobře  Nejsem ale spokojený s tím, jak někteří hráči řeší jednoduché situace. Z toho pak pramení šance soupeřů a zbytečně inkasované góly," uvedl pro Vaše Kladno trenér Jan Pejša.

Sestava SK: Vokoun - Bartoš, Suchý, Procházka, Veselý, Borák, Čížek, Hanzlík, Kafka, Šíma, Kroutil (Karnik, Krsek, Nesládek)