Motorletu stačil poločas

Nikoli Hřebeč, ale Lidice hostily další přípravný zápas kladenského SK. Po výhře v Hořovicích tentokrát Kladno nestačilo na pražský Motorlet 0:3 (0:3).

Kladenšti v úvodním poločase vystřelili na branku soupeře pouze jednou, ovšem Šímově pokusu v páté minutě chyběla přesnost. Od té doby fotbalovější hosté SK k ničemu nepustili. A pouze výborné zákroky Tesaře  zamezily vyššímu skóre.

Po změně stran se Kladenští dostali častěji k vápnu. Dravý Šíma do něj zavedl několik balónu, ale v největší šanci se ocitl Borák. Sám před brankou trefil vybíhajicího gólmana. Po něm v síti neskončily ani střely Kaliny či Šímy. Motorletu tak stačil k výhře poločas.

V sobotu hostí SK v Srbech Litoměřicko  (13.00).

SK: Tesař - Kubů, Hanzlík, Suchý, Kalina, Holub, Pechr, Čížek, Šíma, J. Procházka, Tóth (střídali Borak, Růžička, T. Procházka, Richter, V. Procházka, Abrham)