Sokolové tvrdě přistáli

Hostouňští v improvizované sestavě podlehli třetiligovým Zápům 1:9 (0:6).

Ve čtvrté minutě to bylo 0:2 a nic nenasvědčovalo tomu, že by Zápy chtěly polevit. Dva pokusy sokolů Hájka a Stojky letěly mimo bránu, ale na druhé straně mířili střelci přesně.

Po změně stran a prostřídaní se tlak Zápů mírně otupil, i tak to stačilo na vstřelení dalších tří branek. Čestný gól domácích vsítil Eichler, možná posila z Aritmy respektive Slivence. Přísnější měřítko v dresu Hostouně snesl za druhý poločas Kulhavý.

Hosté předvedli, proč se o nich hovoří jako o favoritu na postup. Sokolové další utkání sehrají v sobotu na hřišti Kamenných Žehrovic s Litoměřickem (10.00 h.).

Sestava Sokola: Pettík - Vašák, Viduna, Hanuščík, Charvát, Věchtík, Kulhavý, Stojka, Hájek, Marky, Linc (Vegricht, Eichler, Kudrna, Dukát, Dunderovič).