Sokolové podlehli Olympii

Pražská Olympia přijela do Dobrovíze prověřit Hostouň v jejím posledním přípravném zápase a odjela s výhrou 3:2 (1:0).

Téměř třicet minut sokolové nepustili hosty ke své brance. Ještě nedávno druholigový tým se nepouštěl moc ani za polovinu hřiště. Ovšem stačil jeden bleskový výpad před vápno Hostouně zakončený přesnou střelou a Olympia v 28. minutě  vedla.

Více gólů padalo po přestávce. Hned poté, co Pražané zvýšili vedení; prosadil se utaženou střelou k tyči Kabele. O vyrovnání se postaral dlouhým sólem odchovanec Sokola Kárník, který oblékal minulou sezonu dres kladenského SK. Olympia se přeci jen prosadila ještě jednou a opět po jednoduchém protiútoku na jeden dotek.

Hostouňští v neděli na hřišti Dukly Jižní Město vstoupí do MOL Cupu (17.00 h.).

Sestava Sokola: Pettík - Vašák, Marek, Dunderovič, Charvát, Kabele, Kulhavý, Věchtík, Lohoyda, Hájek (Kudrna, Kárník, Vegricht, Křižka, Stojka, Dukát, Hanuščík a Linc).