Hostouň přejela lídra

Hostouňští sokolové si poradili s vedoucím celkem divize B z Brandýsa n. Labem 4:0 (3:0).

Do víkendu první Brandýs naháněl strach. Čtyři úvodní kola sezony totiž absolvoval bez porážky v základní hrací době. Ovšem v Hostouni narazil.

Sokolové roztočili fotbalový kolotoč a hosté nevěděli kde jim hlava stojí. Po třech prohrách v řadě Hostouň předvedla hru, která hosty smetla. Na brandýskou branku létalo nebývalé množství střel. Ovšem první se ujala až v 25. minutě. Trefil se Lohoyda, který si radost z gólu užil ještě v posledních vteřinách poločasu. Mezi jeho dvě branky se vměstnal Vegricht. Za luxusním náskokem stál kapitán Marek, kterému za výkon obdivně tleskaly dvě stovky fanoušků.

A potlesk si užil i po změně stran. To v 55. minutě dorazil nepovedenou Lohoydovu penaltu za faul na Kostorka. Zbylé minuty hosté vzdali myšlenky na obrat a sokolové kontrolovali nulu na kontě Czehowského.

Příští kolo Hostouň sehraje v sobotu na hřišti Libiše (10.15).

Sestava Sokola: Czehowsky - Vašák, Trapp, Dunderovič, Charvát, Marek, Kulhavý, Kostorek, Lohoyda, Vegricht, Hájek  (Kudrna, Stojka, Zajac, Viduna, Věchtík, Bělíček).