Kladno přivezlo z Rakovníka tři body

Po domácí porážce v minulém kole si dnes tři body vzali kladenští fotbalisté zpátky po výhře v Rakovníku  2:1 (2:1).

Na Tatranu si v minulé sezoně zahrál poprvé divizi se svým otcem Tomášem Procházkou a teď Rakovnické svými góly porazil. Vladimír Procházka v rozmezí patnácti minut dvakrát v šestnáctce poslal míč na branku a dvakrát sklízel gratulace spoluhráčů. Domácí ve čtyřicáté minutě snížili z penalty za faul ve vápně. Ze hry jim velikou šanci zlikvidoval Tesař.

Po poločase hosté kontrolovali hru a domácím dovolili mírný, leč bezzubý, tlak až v závěru utkání. Příští sobotu hostí SK favorita skupiny Zbuzany (10.15).

Góly: 12. a 27. V. Procházka

Sestava SK: Tesař - Bartoš, Hanzlík, Suchý, Kalina, Růžička, Holub, Čížek, V. Procházka, Šíma, Nesládek (T. Procházka, Vokoun, Krsek, střídali v druhém poločase Abrham za Procházku a Richter za Nesládka).