Kladno na Baníku body nevydolovalo

Statečný boj marodkou zúžené sestavy Kladna na body nestačil. SK podlehl Baníku Souš 1:2 (0:1).

Kladno na sever Čech odjelo bez marodů Bartoše, Tótha, Šímy, Hanzlíka či pracovně zaneprázdněného Tesaře. Baníkovci proti oslabenému soupeři neměli ani tak převahu ve hře, jako spíše v počtu zahrávaných standardních situacích. Na hosty se v prvním poločasu valil jeden roh za druhým. Ovšem gól padl v jedenácté minutě z přímého kopu.

Po obrátce srovnal v 50. minutě Borák, ale naději na bodový zisk o dvacet minut později domácí druhým gólem Kladeňanům vzali. Utkání se poté dohrávalo za mírné převahy Severočechů. "Chybí nám citelně minimálně jeden hrotový útočník navíc. A může být klidně i průměrný fotbalista...," hořekoval trenér SK Jan Pejša.

Kladenští fotbalisté hostí příští sobotu Chomutov (10.15).

Sestava SK: Vokoun - Kalina, Suchý, Abrham, Borák, Holub, Pechr, Růžička, V. Procházka, Richter, Čížek (gólman Kindl, Nesládek, T. Procházka, Krsek, Pospíšil).

Ilustrační foto: archiv