Naskočilo Kladno opět na vítěznou vlnu?

V minulém kole na půdě Českých Budějovic poprvé v sezoně Kladno prohrálo, ovšem včera večer doma kladenští futsalisté porazili Wizards 5:2 (3:1) a podle předvedené hry snad opět naskočili na vítěznou vlnu. Ta je může ze sebe shodit až v bráně první ligy.

V prvním poločase vystrčili hosté růžky jen na pár minut, ve kterých dokázali vyrovnat. Ovšem kvalita špičky první ligy se ve zbylých minutách jasně ukázala. Kladenští i přes množství zahozených šancí či nepřesných finálních přihrávek poločas podle předpokladů sice jen o gól, ale přece, vyhráli. Ve druhém poločase Jarábovo přehození brankáře aspirovalo na nejhezčí gól zápasu. Výhru Kladenští stvrdili při power play soupeře, který se zmohl předtím jen na snížení skóre. Příští víkend se Kladno představí na palubovce Mělníka.

"Předvedli jsme taktický, ovšem průměrný, výkon. Tři body jsou tentokrát důležitější než předvedená líbivá hra. Doufám, že jsme nastartovali další sérii bez porážky," řekl po utkání kladenský kouč Jiří Veselý.

Góly Kladna: Caizl 3, Šnídl a Jaráb

FK Kladno: M. Kučera – Fujdiar, Jaráb, Caizl, Farkaš, P. Stejskal, Šnídl, Vokoun, Čurda, Bejbl