Hřebeč začíná jaro už dnes. Na Motorletu hostí Klíčany

Fotbalisté Hřebče, účastníci krajského přeboru, vstoupí do jarní části sezony už dnes (19.00). Na umělý povrch pražského Motorletu za nimi přijedou Klíčany. Hřebečtí hlásí do utkání tři nové tváře, čtvrtá je připravená zřejmě až na léto. 

Do Hřebče v zimě přišli Miroslav Novák ze Záp, Martin Dolejš z Hořovicka a Josef Brodský ze Zbuzan. Zřejmě až v létě do zápasů naskočí momentálně zraněná posila Jan Kotěra z pražské Slavie. Klubu se navíc podařilo změnit hostování Marka Stříbrského, rovněž ze Slavie, v přestup. Nejen s těmito hráči, ale i proto, že mužstvo nikdo v zimě nepustil, je Hřebeč v krajském přeboru zajímavou konkurencí týmům z horní poloviny tabulky. 

Aktuálně osmý tým prožil zimní přípravu mimo jiné v hale pražských Butovic, na umělé trávě Motorletu či na soustředění v hotelu Frymburk.  V přípravných zápasech hřebečtí  hráči porazili Zličín, Doksy a prohráli se Slavojem Mýto z plzeňského kraje. Jaké ovoce příprava přinese, to ochutnají už dnes proti v tabulce dvanáctým Klíčanům. 

„Cílem je pokud možno prožít klidný průběh jara, nezamotat se někam do spodních pater tabulky.  Rádi potrápíme herně i výsledkově týmy nad námi. Chtěli bychom se posunout výše v tabulce a půl sezonu si užít, aby nás ten fotbal zase bavil. Zvu fanoušky i čtenáře Vašeho Kladna nejen na dnešní utkání, ale na všechny další naše zápasy,“ uvedl Josef Janík, sportovní manažer klubu.

-red-

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí