Rytíři spolkli další hořkou pilulku

Na západě Čech dnes hokejoví rytíři spolkli další hořkou pilulku v podobě debaklu. Na ledě Karlových Varů prohráli přípravné utkání 1:7 (0:5, 1:2, 0:0). 

Podobně jako v úterý s Plzní, také dnes ve Varech rozhodla o porážce první třetina. Jak už to v takových zápasech bývá, většinou gólové trefy přidají i hráči, kteří v Kladně působili. A tak mezi střelci najdeme Tomáše Knotka i Václava Skuhravého. 

Před kladenskými hokejisty je nyní týdenní zápasové volno. V neděli v OAZe (17.30) představí veřejnosti nové dresy i ambice pro nadcházející mistrovskou sezonu. Poslední srpnový víkend by měli odehrát turnaj v italském Bolzanu. Poté sedmého září sehrají družební přátelské utkání v Ústí nad Labem, které má téměř polovinu mužstva postavenu na hráčích Kladna. 

Branky a nahrávky: 9. Knotek, 13. Beránek (Graňák), 13. Skuhravý (Eminger, Graňák), 17. Stříteský (Rachůnek, Gríger), 20. Stříteský (Flek), 22. Koblasa, 37. Raška (Koblasa, Eminger) – 28. O´Donnell (Strnad, Hajný).

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Eminger, Graňák "A", Kubka, Rulík, Šafář, Stříteský – Rachůnek "A", Gríger, Kohout, Raška, Knotek, Vondráček, Hlava, Skuhravý "C", Gorčík, Flek, Koblasa, Mikúš, Beránek.

Rytíři Kladno: Brízgala (Cikánek) – Nash, Austin, Romančík, Kehar, Smetana, Zelingr, Ticháček – Jágr "A", Stach, O´Donnell, Redlich, Machač "A", Strnad "C", Hajný, Zikmund, Bláha, Kružík, Hašek, Bernat.

Diváků: 2810

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí