Druhá prohra rytířů v řadě, ale ve velmi vyrovnaném boji. Kladno - Brno 2:3 (2:0, 0:2, 0:1).

Slabší výkon hostujícího týmu v úvodním dějství kladenský zimák v téhle sezoně neviděl. Brněnští pěkně bruslili, ale s koncovkou si nepotykali. Na Godlu vyslali dvě jedovky a ve vlastním oslabení neproměnili slibné sólo. Jak dávat góly předvedli rytíři hostům v přesilovkách. Do té první je poslal Plekanec, když podrazil Stacha. Jágr pak půjčil puk Machačovi a Kladno se poprvé doma ujalo vedení. Skóre v další početní převaze navýšil O' Donnell.

Leč kouzlo rytířů s nástupem do druhé třetiny pominulo. "Brno přidalo na důrazu a hra rázem vypadá jinak," poznamenal bývalý trenér Kladna Zdeněk Müller. Poměr střel byl po dvou periodách: 27:25.

Ve třetí třetině převaha Komety vycházela z jejích tří velmi vyrovnaných pětek. Atraktivitu herního projevu nahrazovali hokejovou šikovností. Šňůru porážek můžou rytíři přetrhnout už tento pátek, kdy od šesti hodin večer hostí Litvínov.

Branky a nahrávky: 10. Machač (Jágr, Stach), 17. O'Donnell (Réway, Austin) – 23. Kucsera (Svozil, P. Holík), 37. Kucsera (Zaťovič, P. Holík), 43. P. Holík (Kucsera, O. Němec)

Rytíři Kladno: Godla (Cikánek) – Nash, Austin, Zelingr, Lakos, Barinka, Romančík – Jágr (A), Stach, Zikmund – Redlich, Machač, J. Strnad (C) – Valský, T. Kaut (A), O'Donnell – Hajný, Melka, Š. Bláha – Réway.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – Svozil, O. Němec (A), Gulaši, Pyrochta, Štencel, Bartejs, Malec – Zaťovič (C), P. Holík, Kucsera – Plášek ml., Plekanec (A), L. Horký – Orsava, Hruška, Lev – Svačina, Kusko, Jenyš.

Diváci: 5 200