Lidický: Fandové v Kladně nám neskutečně pomáhají. Děkujeme jim!

Trenér hokejových Rytířů Jindřich Lidický hodnotí pro Vaše Kladno týden, ve kterém Kladno sehrálo tři těžká střetnutí bez zisku bodu s Plzní, Spartou a Brnem. Hodnotí zítřejšího soupeře a vyjadřuje se k divácké podpoře. 

Jak vnímáte s delším odstupem sérii tří utkání?
Hráli jsme nadoraz a odvedli jsme slušný výkon. Bohužel, nevytěžili jsme z toho ani bod. Je to škoda, protože například se Spartou jsme na bod měli. Doplácíme stále na neproměňování šancí a individuální chyby. Ty samozřejmě v zápasech dělá každý tým, ale nás za ně soupeři trestali. 

Největším rozdílem 1:4 jste prohráli v Brně, kde vám chybělo šest klíčových hráčů. Ovšem ten výsledek nakonec mohl být příznivější...
Když Brno vedlo o branku, promarnili jsme dvě vyložené šance. Chvílemi nás sice Brno nepustilo k puku, ale když jsme ve třetí třetině stáhli hru na tři lajny, tak jsme ji téměř vyrovnali. Kluci do zápasu znovu dali maximum a bod by si zasloužili.

Zítra přijede Mladá Boleslav, která v úterý doma podlehla Litvínovu. Co o "Bruslařích" víte?
Že k nám přijede stejně těžký soupeř jako byla Sparta, s ještě lepší obranou. 

Oproti extraligovým sezonám v nedávné minulosti chodí v Kladně na hokej mnohem více fanoušků. Dávají vám tu správnou podporu?
Našim fantastickým fanouškům za klub děkuji. Naše veřejné poděkování si za jejich skvělou podporu i množství, v jakém na každý zápas chodí, zaslouží. Děkujeme!

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí