Na Moravě rytíři padli o gól...

HC Olomouc vs. Rytíři Kladno 4:3 (2:0, 2:2, 0:1). Kladno zůstává v tabulce na předposledním místě s desetibodovým odstupem od posledního Zlína a sedmibodovou ztrátou na třinácté Karlovy Vary.

Po dvou třetinách byl poměr střel na bránu 38:17 ve prospěch domácího celku, ale Kladno bylo efektivnější. V závěrečné třetině předváděl Bow v bráně zázraky, rytíři snížili a Kubík měl na holi vyrovnání, ovšem trefil tyč...
V dresu hostů exceloval dvougólový Beran, druhou branku v druhém utkání v řadě vsítil Zikmund. Nová tvář v útoku Indrák se zatím neprosadil.
Další utkání sehrají rytíři poslední listopadovou neděli na ledě Plzně (16.30 hod.).

Branky a nahrávky: 4. V. Tomeček (David Krejčí, J. Káňa), 19. Ondrušek (J. Káňa), 26. Kunc (Dujsík, Řezníček), 36. David Krejčí (Ondrušek, V. Tomeček) – 22. M. Beran (K. Wood), 34. Zikmund (Plekanec), 45. M. Beran (K. Wood).
HC Olomouc: Lukáš (Mokry) – Groch, Ondrušek (C), Škůrek, Rašner, Dujsík, Řezníček – J. Káňa, David Krejčí (A), V. Tomeček – Klimek, J. Knotek (A), Kucsera – Olesz, P. Kolouch, Navrátil – Bambula, Strapáč, Kunc – Burian.
Rytíři Kladno: Bow (Stahl) – Dotchin (A), Kehar, K. Wood, Ticháček, Donaghey, Baránek – Jágr, Plekanec (C), Zikmund – M. Beran, A. Kubík (A), Hlava – Melka, Filip, Račuk – M. Indrák, Ciampini, Kristo.

Diváků: 5500.