Rytíře potrápil Vsetín

Kladenští hokejisté porazili v dramatickém zápase Vsetín 4:2 (0:0, 2:2, 2:0).

První třetina nepřinesla žádný gól. Největší šanci měl v jejím závěru domácí Adam Kubík, který neproměnil trestný nájezd. 

Diváci se dočkali první branky zápasu v polovině druhého dějství, kdy Cikánka přemohl valašský Žák. Hosté dlouho trápili Rytíře v útočném pásmu. Domácí se vymanili z tlaku a vyrovnali stav díky střele Davida Šticha. Vsetínští se opět zvedli a utekli Kladnu o gól. Vzápětí vyrovnal Jakub Strnad. 

Poslední dvacetiminutovka byla jedno velké drama, z něhož vyšli vítězně domácí. Kladenští tlačili, ale nedokázali šance proměnit. Na druhé straně ujížděli Vsetínští, ale Cikánka nepřekonali. Ke konci utkání poslal Rytíře do vedení David Tůma a tečku udělal do prázdné branky Jakub Strnad.

Další zápas odehrají Rytíři v sobotu 9. 12. na půdě SK Horácká Slavia Třebíč v 17.30 h.

Branky a nahrávky: 34. Štich (Machač) 40. Strnad (Kubík), 58. Tůma (Kloz, Machač), 60. Strnad (Machač) - 28. Žák (Podešva, Slováček), 38. Kucharczyk (Beránek, Pokorný)

Rytíři Kladno: Kopřiva (Cikánek) – Kehar, Štindl, Lenďák, Repe, Štich,Matula – Strnad, Kubík, Pekr – Kloz, Machač, Tůma – Redlich, Kaut Kružík – Zikmund, Svedlund, Bláha.

VHK Robe Vsetín: Pavelka (Hořčička) – Žák, Teper, Frolo, Ostrčil, Dundáček, Janáček – Březina, Kopta, Markovič – Vávra, Podevša, Slováček – Beránek, Kucharczyk, Pokorný - Karafiát, Šilhavý, Hořanský.

Diváci: 1728

Nikol Kroupová

  

vsetinpotycka

Došlo i na potyčky...


Počasí Kladno

Předpověď počasí