Rytíři prohráli s Motorem

Kladenští hokejisté nedokázali porazit České Budějovice a prohráli 1:2 (1:1,0:0,0:1).

Do zápasu vešly oba týmy aktivně. Největší šanci měl Ladislav Zikmund, který trefil horní tyč branky. Hosté se vymanili z tlaku a ujali se vedení. Navíc hráli tvrdě, což jim u rozhodčích procházelo. Ke konci třetiny však vyrovnal Patrik Machač.

Druhá třetina žádnou branku nenabídla, ale závěrečná část byla velmi dramatická. Na obou stranách měli plné ruce práce bránkaři, ale nakonec se radoval Motor díky Čermákovi. Rytíři zkusili hru bez brankáře, vyrovnat už nedokázali. Motor tak bere z dnešního utkání všechny body.

Další zápas odehrají Rytíři v sobotu 13. 1. venku proti Prostějovu od 17.00 h.

Branky a nahrávky: 18. P. Machač (M. Pekr) - 7. V. Dostálek (M. Novák), 57. M. Čermák (P. Galamboš)

Rytíři Kladno: Kopřiva (Stahl) – Kehar, Repe, Štich, Zelingr, Matula, Hořava P., Veber – Redlich, Kaut, Zikmund – Hořava M., Machač, Vildumetz – Kloz, Svedlund, Tůma – Kubík, Přikryl, Pekr.

HC Motor České Budějovice: Gába ( Svoboda) – Kutlák, Kučný, Fillman, Vráblík, Pavlin, Pýcha, Kachyňa – Květoň, Galamboš, Nedorost – Bárta, Vampola, Čermák – Heřman, Rob, Jonák – Dostálek, Vlček, Novák.