Kladenští hokejisté dnes míří na led předposlední Kadaně. Mužstva, kterému na domácím ledě senzačně podlehli ...

Jestliže v minulém kole doma Kladenští v utkání s Prostějovem předvedli třetinu snů, když v druhém dějství nastříleli pět branek, pak v listopadu se také doma postarali o největší zklamání svých fanoušků této sezony. Tehdy hráčům z Kadaně podlehli 4:5. Přitom dvě sezony se Severočechy neměli sebemenší potíže vyhrát. Naposled z Kadaně vezli vítězství 3:0. O góly se postarali Zikmund, Kehar a Redlich. Výhru Kadaně v Kladně tlumily branky Hořavy, Redlicha a Nashe.

Pro sázkaře - v první ani ve třetí třetině Kladenští od kadaňských Trhačů v této sezoně nedostali gól a všechny vyhráli! V posledních šesti vzájemných zápasech Kladno vždy poslední třetinu vyhrálo a v žádné z nich od Kadaně neinkasovalo.