Kladenští orli na Odolce pro tři body nedolétli

Kladenští volejbalisté podlehli na půdě týmu Odoleny Vody 2:3 (22:25, 25:20, 25:19, 22:25, 9:15).

Málokterý zápas volejbalové extraligy má prestižnější nádech než duel týmů Odoleny Vody a Kladna. Málokteré mužstvo z těchto dvou v extralize tolik touží pokořit toho druhého. Dnes se to podařilo domácím...

Kladenští hráči jsou podle složení sestavy již několik sezon favorité utkání. Leč v téhle zatím tápou. Na hřišti soupeře si nechali v prvním setu domácí tým utéct až na rozdíl sedmi bodů. Finiš v jeho závěru bod nepřinesl. Druhou sadu zahráli orli podle předpokladů. Soupeře si drželi na distanc čtyři pět bodů. Ve třetím setu útočníci dostávali dobře nahráno a Hýský k tomu přidal eso na servisu. Utkání se přehouplo do pátého zkráceného setu jen proto, že hostům na konci čtvrté sady odešel útok a už se nevrátil.

Příští víkend jedou orli k dalšímu extraligovému utkání do Příbrami.

Základní sestava orlů: Vemič, Zajíček, Okošanovič, Sobotka, van Haarlem, Hýský, libero Moník.