Kladenští orli v Praze padli

Po sérii vítězných zápasů jak v extralize, tak v evropském poháru nyní kladenští volejbalisté padli. V Praze prohráli 0:3 (21:25, 19:25, 19:25).

Poslední duel letošního roku už byl nad síly Kladenských orlů. Pražané jsou v tomto ročníku pasováni odborníky na některou z medailí a své ambice proti Kladnu potvrdili.

Přitom orli nezačali zápas špatně. Do svého dvanáctého balonu vedli, i když o jedna či dva body. Za tohoto stavu se domácím podařil trhák v podobě pěti míčů v řadě z podání. Kladno už se v prvním setu do vedení nevrátilo.
Druhá sada byla hotová prakticky už ve svém začátku, když se Pražanům podařilo bodovat v prvních čtyřech servisech… A podobně jako v předcházejícím setu, nenechali si hosty bodově uniknout. Ti se semkli a uspokojené Lvi ve třetí sadě chvíli přehráli. Ovšem jen chvíli. Od poloviny setu šel domácí tým za zaslouženou výhrou.

Další extraligové kolo sehrají orli v pondělí 13. ledna doma proti Brnu. Na tento zápas chystá kladenský klub speciální nabídku.