Kladno vidělo fantastický volejbal, orli srovnali sérii...

Kladenští orli vs. Lvi Praha 3:1 (29:27, 25:23, 25:27, 25:20). Stav čtvrtfinálové série 1:1..

O vítězi prvního setu rozhodla trpělivější hra domácího týmu. Druhý set? „Dlouho jasně prohraná záležitost z pohledu Kladna. Navíc se klukům zranil Platačs. Nebylo co řešit. Ale to, co předvedli za výkon, nasazení a vůli po vítězství, to bylo neskutečné,“ komentoval nadšeně vedení orlů Borek Fokt, legenda kladenského volejbalu. Třetí set? Orli měli na servisu mečbol... Čtvrtá sada? Tahání až do dvacátého bodu. Pak jasná jízda domácích!
„Úžasný výkon ve fantastickém prostředí,“ zdůraznil manažer týmu Jindra Neumann. Třetí utkání je na programu v pátek na hřišti Lvů (20.45 hod.). Hraje se na tři vítězství.
Sestava orlů: van Solkema, Špulák, Seppänen, Kraffer, Platačs, Kyjanica, libero Kunc (Lohr, Hýský, Gottesman, Hancock, Vostárek, Čeketa).