Volejbalisté na Příbram nestačili

Třetí a zároveň poslední zápas na turnaji v Karlových Varech kladenští volejbalisté prohráli. Nestačili na Příbram, které podlehli 1:2 na sety. Turnaj se hrál pouze na tři sety.

Turnaj tak opustili s jednou výhrou a dvěma porážkami. Zápas s Příbrami se vyvíjel stejně jako včerejší duel, jak na houpačce. Kladenští většinu utkání jen dotahovali náskok soupeře a jenom ve druhém setu se jim podařilo nepříznivé skóre otočit.

"Když předvedeme, co umíme, nemáme s podobnými soupeři větší potíže. Třeba s Příbrami jsme závěrečnou pasáž druhého setu vyhráli 14:3. Pořád  je to příprava a máme čas hru vyladit," uvedl kladenský kouč Milan Fortuník.

Kladno sehraje první extraligový duel sezony příští sobotu doma s Ústí nad Labem  (18.00 h.).

Základní sestava: Hýský, Šulista, Zajíček, West, Gromadowski, Sobotka, libero Moník.