Skvělé Kladno přejelo Karlovarsko

Dlouhou sérii vítězství dnes fantastické Kladno utlo domácímu Karlovarsku a na jeho palubovce vyhrálo 3:1 (- 23, 21, 23, 18).

V polovině prvního setu odskočilo Kladno díky kvalitním podáním soupeři o tři body (16:13), ale náskok neudrželo. V dalších sadách se již hrálo podle kladenských not. V té druhé Kladno neustále vedlo a náskok si pohlídalo, ve třetí to byla tahanice o každý bod, ale v koncovce hosté získali pětibodový náskok (23:18) a zkušeně si závěr setu "ošéfovali".
Nástup do čtvrtého setu sice vyšel Karlovarsku, ale zlom přišel v polovině sady, kdy se skóre 11:10 otočilo na 12:15. Kladno bylo lepší než soupeř, náskok trpělivě navyšovalo až na šest bodů a s proměněným mečbolem zaslouženě oslavilo vítězství.
Kladenští volejbalisté jsou nyní v tabulce na 2. místě, bod za vedoucím celkem z Českých Budějovic.