Video

 • Scénografka Olga o myších a lidech v kladenských divadlech

  Pochází z Polska a česky hovoří naprosto plynule. V rodné zemi studovala design, odkud přešla na scénografii na pražskou Divadelní akademii múzických umění (DAMU). Její výslovnost písmene ř je obdivuhodná stejně jako její schopnost vyrobit kulisy i loutky vlastníma rukama. V současné době pracuje v dílnách Městského divadla Kladno na pohádce Myši patří do nebe. Tváří týdne je Olga Ziebiňska (25). 

 • Stovky plyšáků posvětily výhru Kladna

  Kladno se představilo v dalším CEV Cupu proti maďarskému týmu Kazincbarcika, tentokrát ve speciálním utkání. Bojovný zápas nakonec vyzněl lépe pro domácí, kteří tak slaví první výhru. Kladno volejbal cz – VRCK Kazincbarcika 3:1 (34:32, 21:25, 25:18, 25:20).

 • Movember přinesl téměř 50 000 korun

  Každoroční charitativní akce Movember, věnovaná boji proti rakovině prostaty, se konala v kladenské sportovní hale. Po skončení zápasu, kdy Kladno porazilo Ústí nad Labem, se dražily dresy volejbalistů. Tím nejcennějším kouskem byl dres Tomáše Hýského, který byl oceněn částkou bezmála 10 000 korun.

 • V divadle otevřou bazar pro Ježíškova vnoučata

  Přijďte si užít poslední neděli před adventem do kladenského divadla. Zítra si v jeho budově můžete koupit dárek, pobavit se, zhlédnout hru Perfect Days a ještě přispět na dobrou věc!

 • Vánoční strom dorazil na náměstí

  Vánoční strom splněných přání už stojí na náměstí Starosty Pavla. 

 • Zítra v kavárně Havlova Audience a Protest

  Po sobotní premiéře je hned zítra, v úterý 20. listopadu, k vidění Audience a Protest, tentokrát v Divadelní kavárně.

 • Orel Konečný odletěl za teplem

  Spojené arabské emiráty a v nich Dubaj, to je nová volejbalová destinace univerzála Davida Konečného. Po úterní výhře v evropském poháru, která posunula Kladenské orly do druhého kola, sbalil David Konečný rodinu a odletěl s nimi do tepla. 

 • Tomáš Plekanec si bere čtrnáct dnů klid

  Včera večer se po příletu z Ameriky na kladenském stadionu sklouzl, dnes dopoledne absolvoval s Rytíři trénink. Bývalý útočník Montrealu Canadiens Tomáš Plekanec (36) ovšem hned tak Kladno neposílí.

 • Divočáci dál tyranizují Baník Libušín

  Jen co se trošku fotbalisté Libušína vzpamatovali z nedávného nájezdu divokých prasat, ta je včera dorazila totálně. 

 • Kapela Plán B uvede na koncertu nový videoklip

  Dlouho očekávaná událost se uskuteční v sobotu 17. listopadu (20.00) v klubu Auto Da Fé. V tento sváteční den zde odehraje premiérový koncert s novou sestavou kapela Plán B. Kromě toho tu spatří světlo světa nový videoklip k písni Žárlivá.

 • SK Kladno představuje svoji mládež

  Fotbalový klub SK Kladno je v rámci okresu největší líhní fotbalové mládeže. Klub v těchto dnech natočil ukázku, která jeho mládežnickou základnu představuje. Seznamte se, prosím!

 • Hostouň drtí protivníky

  Nejen áčko divizního Sokola Hostouň, ale už i jeho žáci drtí své protivníky. Družstvo zelenobílých nadělilo v posledních dvou utkáních přes deset branek!

 • Jaroslav Tauber: Pozornosti Petra Jandy si vážím

  Kladenský rodák, kytarista, člen kapely B Plán a hudebního tělesa Duo Jaroslav Jarda Tauber se v minulých dnech na chvíli ocitl v muzikantském snu. Po boku svého učitele a československé hudební legendy ze skupiny Olympic Petra Jandy si zahrál ve Spojených státech amerických. 

 • Barbora Hron Vovsíková: „S Barunkou mám pěkný vztah.“

  Barbora Hron Vovsíková přišla do kladenského divadla v roce 2016 – podobně jako většina stávajícího souboru. Tehdy čerstvá absolventka VOŠ herecké v Praze Michli zaujala uměleckého šéfa především svým zpěvem.

 • Na stadion SK Kladno přišlo přes sto dětí

  Po letech se opět SK Kladno zapojilo do projektu Fotbalové asociace České republiky – Měsíc náborů. Na stadion Františka Kloze přišlo přibližně sto dvacet dětí z prvních a druhých tříd základních škol, které si užily sportovní dopoledne.

 • Kladeňák Tauber hraje ve Spojených státech

  Skvělá příležitost se naskytla kladenskému muzikantovi Jardovi Tauberovi, který je v těchto dnech na turné v USA s frontmanem legendární kapely Olympic Petrem Jandou. 

 • Město otevřelo Štefánikovu ulici, následuje U Vodojemu

  Ve středu město po generální rekonstrukci uvedlo do provozu Štefánikovu ulici v Rozdělově. Další z rozdělovských komunikací asfaltéři v těchto dnech dokončují. 

 • Město pomohlo gymnastům

  Město Kladno výrazně pomohlo gymnastům kladenského Sokola. Finanční příspěvek téměř čtyři sta tisíc korun pomohl výstavbě důležité doskokové jámy.

 • Orel Hýský: Budějovice pro mne mají zvláštní náboj

  Volejbaloví vicemistři extraligy alias Kladenští orli vstupují dnes večer doma do nové mistrovské sezony. Jejich soupeřem ve sportovní hale budou České Budějovice. Domácí hráči zároveň v utkání představí sadu nových dresů s motivem orla. Autorem designu je kapitán týmu a výtvarník Tomáš Hýský.

 • Libero Moník: Za námi stojí fantastické publikum

  Kladenský orel Milan Moník (30) v uplynulé sezoně vyletěl ve své kariéře do nebeských výšin. Na postu libera si po zisku stříbrné extraligové medaile vybojoval místo v reprezentačním výběru. Nyní ho i s orly čeká sobotní ostrý start do nové sezony.