Video

 • Volejbalová extraliga. V Kladně do ní vlétne nový orel

  Roky Michael Švarc (47) roztleskával kladenské hlediště jako klokan. V nové sezoně na sebe navlékne molitanového orla, který se v té minulé usídlil ve znaku extraligových Kladenských orlů. Poprvé se s ním můžete pozdravit zítra v šest hodin večer, kdy Kladno hraje první kolo proti Praze (18.00). 

 • Tepo Kladno sklidilo na žákovském šampionátu sedm medailí

  Mistrovství republiky v atletice žáků a žákyň dopadlo pro kladenské Tepo nad očekávání dobře. Klubové naděje totiž přivezly sedm medailí, z toho tři zlaté a dvě stříbrné.

 • Silákům v Kladně vládl mistr světa Tkadlčík

  Druhý ročník Strongmana v Kladně ovládl na celé čáře mistr světa i rekordman v mrtvém tahu Jiří Tkadlčík. Další jeho rekord, tentokrát český v tlaku jednoruční činky nad hlavu, mu vzal Lukáš Patera. 

 • Strongmani se opět valí do Kladna

  Druhý ročník mistrovství republiky v soutěži Strongman Czech U105 se znovu uskuteční před kladenskou OAZOU. V sobotu se o titul mistra Česka utkají borci v čele s naším nejlepším závodníkem a zakladatelem soutěže Jiřím Tkadlčíkem. 

 • Divadlo: Jednatelka Žantovská má za úkol podat trestní oznámení!

  Rada města Kladna na svém zasedání mimo jiné dala jednatelce Městského divadla Kladno Ireně Žantovské za úkol podat v rámci společnosti Divadlo Kladno s. r. o. trestní oznámení.

 • Krafka se loučil s divadlem

  Odvolaný jednatel Městského divadla Kladno Jan Krafka se včera rozloučil nejen s touto institucí, ale také se svými spolupracovníky i diváky.

 • Dům Usherů II v této sezoně naposledy

  V sobotu uvedlo Městské divadlo Kladno poslední premiéru této sezony Dům Usehrů II podle námětu spisovatele E. A. Poea. Vyprodané hlediště odměnilo aktéry inscenace vřelým potleskem. Na koho se nedostaly premiérové vstupenky, má šanci vidět hru ještě tento týden. 

 • Motorkář letěl na asfalt a pak vrtulníkem

  Vážná dopravní nehoda se stala dnes po poledni na křižovatce u autoservisu Trojan.

 • Sokol Kroutil: Kladno se může na našem menším hřišti trápit

  Tři utkání v derby mezi Hostouní a Kladnem odehrál v dresu SK. Třikrát vyhrálo Kladno, třikrát k tomu góly přispěl i útočník Radovan Kroutil (21), v současné době hráč hostouňského Sokola. 

 • Derby Hostouň - Kladno. Šéfové čekají bohatou návštěvu

  Na programu třiadvacátého kola divizní skupiny B je okresní derby Sokol Hostouň vs. SK Kladno (neděle, 17.00). Jak ho vidí předsedové obou klubů, na to jsme se zeptali domácího Jiřího Hondla a hosta sokolů Vladimíra Lemona. 

 • Mezi kladenské Kanonýry přichází Jan Pazdera

  Kanonýři Kladno představuji významnou posilu svého managementu. Novým sportovním ředitelem, hlavním trenérem A-mužstva a členem rady klubu se stává Jan Pazdera, někdejší sportovní manažer a hlavní trenér loňského mistra z Mladé Boleslavi.

 • Kladenský Majáles je opět v kasárnách

  V areálu bývalých kasáren dnes odpoledne (14.00) začíná další ročník Kladenského Majálesu v režii Biomedicínské fakulty ČVUT. 

 • Minivolejbal ovládli Adamové

  Žáci z Kladenska mají za sebou další kolo školního minivolejbalu, které pořádal pod záštitou města volejbalový trenér Milan Fortuník. 

 • Trenér Bradáč: Z dětí vychováváme všestranné sportovce

  Zítra v Hale BIOS začne další z kol Školní florbalové ligy a o den později je na stejném místě na programu turnaj elévů. Obě akce má na starosti trenér přípravek a elévů kladenských Kanonýrů Michal Bradáč. 

 • Nejpopulárnější automyčka v Kladně? Purito v Kročehlavech

  Otevřeli ji v červnu loňského roku a na konci prázdnin už většina řidičů o ní mluvila jen v superlativech. Její skvělá pověst se jí drží stále. Bezkontaktní automyčka Purito od vysoké kvality i šetrného mytí karosérií totiž neustupuje. Potvrdil nám to i jeden z provozovatelů Pavel Huml.

 • Jan Krafka: Pro diváky chystáme bestseller

  V pozici jednatele vede Městské divadlo Kladno třetí sezonu. Sezonu, ve které divadlo mnoho inscenací vyprodalo. Na začátku nového roku nejen z pozice šéfa, ale také herce, zve Jan Krafka na světový bestseller!

 • Turnaj v koulích. Mrtvá ryba bez prohry brala jen stříbro

  Podruhé za sebou dosáhl tým kladenského spolku rybářů Mrtvá ryba, taky ryba jen na druhé místo. 

 • Fujdiarův pohár obhájila Ebárna

  Devatenáctý ročník vyhlášeného futsalového turnaje v Kladně o Fujdiarův pohár v konkurenci devíti mužstev opět ovládla Ebárna.

 • Plán B má svého Krabičáka

  Rock-popová kapela Plán B, ve které působí populární kytarista Jarda Tauber, připravila nedávno nový videoklip. Ten byl natočen k písni Žárlivá, na jejíž tvorbě se před časem tento kladenský rodák podílel.

 • Scénografka Olga o myších a lidech v kladenských divadlech

  Pochází z Polska a česky hovoří naprosto plynule. V rodné zemi studovala design, odkud přešla na scénografii na pražskou Divadelní akademii múzických umění (DAMU). Její výslovnost písmene ř je obdivuhodná stejně jako její schopnost vyrobit kulisy i loutky vlastníma rukama. V současné době pracuje v dílnách Městského divadla Kladno na pohádce Myši patří do nebe. Tváří týdne je Olga Ziebiňska (25).