Video

 • Jiří Hokův: Věřím v titul, pro který je Kladno předurčeno


  Má, spolu s naší redakcí a Kamelotem, za sebou křest knihy Kladýnko, hokejové návraty 1994 – 2019. Zítra bude s Vaším Kladnem a vydavatelem Zdeňkem Jizbou ústřední postavou autogramiády Kladýnka v OAZe. Jiří Hokův vzpomíná na své hokejové začátky v roli fotografa, vypráví o fotce, která ho zasáhla i o své vizi budoucnosti Rytířů. 

 • Kladenští volejbalisté přivítají před pohárem Zlín

  Prvním prosincovým soupeřem z mnoha na programu kladenských volejbalistů je Zlín. Zítra jej Kladenští orli v extraligovém duelu hostí ve sportovní hale od 18.00 hodin. 

 • Křest hokejové knihy Kladýnko přesně za týden!

  Kladýnko, hokejové návraty 1994 - 2019, tak se jmenuje nová kniha o kladenském hokeji, kterou společně s Vaším Kladnem a Kamelotem sestavil kladenský fotograf Jiří Hokův.

 • Kladenské volejbalisty neděle překvapila

  Kladenští orli riskovali, když domácí extraligový duel přesunuli z obvyklé soboty na nedělní brzké odpoledne. Risk se vyplatil a neděle volejbalisty podle jejich trenéra Milana Fortuníka příjemně překvapila.

 • Boxer Hořejšek prohrál jen podle rozhodčích

  Zápas o mistrovský pás BDB Karla Hořejška v německém Norimberku byl podle mnohých fanoušků jasnou záležitostí kladenského boxera. Ne tak podle domácích rozhodčích. 

 • Kladno hází a Kladenské memoriály už mají termín

  Mezinárodní atletický mítink Kladno hází a Kladenské memoriály už je v mezinárodní termínové listině roku 2020. Významnou atletickou událost uvidíme na Sletišti 16. června. 

 • Milan Fortuník: Problémy mezi hráči se dají vyřešit u piva

  Současné volejbalové Kladno svým projevem v extralize radost fanouškům rozhodně nedělá. Zítra se Kladenští orli postaví jednomu z favoritů soutěže, liberecké Dukle. Trenére Fortuníku, bude už jejich herní projev na potlesk? 

 • Volejbalová extraliga. V Kladně do ní vlétne nový orel

  Roky Michael Švarc (47) roztleskával kladenské hlediště jako klokan. V nové sezoně na sebe navlékne molitanového orla, který se v té minulé usídlil ve znaku extraligových Kladenských orlů. Poprvé se s ním můžete pozdravit zítra v šest hodin večer, kdy Kladno hraje první kolo proti Praze (18.00). 

 • Tepo Kladno sklidilo na žákovském šampionátu sedm medailí

  Mistrovství republiky v atletice žáků a žákyň dopadlo pro kladenské Tepo nad očekávání dobře. Klubové naděje totiž přivezly sedm medailí, z toho tři zlaté a dvě stříbrné.

 • Silákům v Kladně vládl mistr světa Tkadlčík

  Druhý ročník Strongmana v Kladně ovládl na celé čáře mistr světa i rekordman v mrtvém tahu Jiří Tkadlčík. Další jeho rekord, tentokrát český v tlaku jednoruční činky nad hlavu, mu vzal Lukáš Patera. 

 • Strongmani se opět valí do Kladna

  Druhý ročník mistrovství republiky v soutěži Strongman Czech U105 se znovu uskuteční před kladenskou OAZOU. V sobotu se o titul mistra Česka utkají borci v čele s naším nejlepším závodníkem a zakladatelem soutěže Jiřím Tkadlčíkem. 

 • Divadlo: Jednatelka Žantovská má za úkol podat trestní oznámení!

  Rada města Kladna na svém zasedání mimo jiné dala jednatelce Městského divadla Kladno Ireně Žantovské za úkol podat v rámci společnosti Divadlo Kladno s. r. o. trestní oznámení.

 • Krafka se loučil s divadlem

  Odvolaný jednatel Městského divadla Kladno Jan Krafka se včera rozloučil nejen s touto institucí, ale také se svými spolupracovníky i diváky.

 • Dům Usherů II v této sezoně naposledy

  V sobotu uvedlo Městské divadlo Kladno poslední premiéru této sezony Dům Usehrů II podle námětu spisovatele E. A. Poea. Vyprodané hlediště odměnilo aktéry inscenace vřelým potleskem. Na koho se nedostaly premiérové vstupenky, má šanci vidět hru ještě tento týden. 

 • Motorkář letěl na asfalt a pak vrtulníkem

  Vážná dopravní nehoda se stala dnes po poledni na křižovatce u autoservisu Trojan.

 • Sokol Kroutil: Kladno se může na našem menším hřišti trápit

  Tři utkání v derby mezi Hostouní a Kladnem odehrál v dresu SK. Třikrát vyhrálo Kladno, třikrát k tomu góly přispěl i útočník Radovan Kroutil (21), v současné době hráč hostouňského Sokola. 

 • Derby Hostouň - Kladno. Šéfové čekají bohatou návštěvu

  Na programu třiadvacátého kola divizní skupiny B je okresní derby Sokol Hostouň vs. SK Kladno (neděle, 17.00). Jak ho vidí předsedové obou klubů, na to jsme se zeptali domácího Jiřího Hondla a hosta sokolů Vladimíra Lemona. 

 • Mezi kladenské Kanonýry přichází Jan Pazdera

  Kanonýři Kladno představuji významnou posilu svého managementu. Novým sportovním ředitelem, hlavním trenérem A-mužstva a členem rady klubu se stává Jan Pazdera, někdejší sportovní manažer a hlavní trenér loňského mistra z Mladé Boleslavi.

 • Kladenský Majáles je opět v kasárnách

  V areálu bývalých kasáren dnes odpoledne (14.00) začíná další ročník Kladenského Majálesu v režii Biomedicínské fakulty ČVUT. 

 • Minivolejbal ovládli Adamové

  Žáci z Kladenska mají za sebou další kolo školního minivolejbalu, které pořádal pod záštitou města volejbalový trenér Milan Fortuník.