Video

 • Kladenské mažoretky se představí na mistrovství světa

  Už to není jen o klasickém pochodu na dechovky nebo snad vsuvka kulturní akce. Je to sport jako každý jiný a usiluje o to, aby se v budoucnu mažoretky ukázaly také na olympiádě.

 • Po Kladně za deset korun. Návod na používání růžových kol

  Minulý týden Kladno ve spolupráci s firmou Rekola spustilo projekt, který lidem nabízí možnost přesunout se po městě do cíle cesty levněji než autem nebo MHD. 

 • Uvařte si polévku s Vietem

  Přesně před týdnem jste mohli na Letním festivalu dobrého jídla v kladenské Zámecké zahradě ochutnat asijské pokrmy.

 • V Dobrovízi končí první fotbalový kemp Sokola Hostouň

  Fotbalový klub Sokol Hostouň uspořádal v Dobrovízi první ročník Letního fotbalového kempu. Pětidenní akce pro děti od dvanácti do šesti let končí právě dnes.

 • Chcete jet městem na kole? Kladno vám ho půjčí!

  Jízda po Kladně za deset korun na hodinu se vyplatí. Nová služba soukromé společnosti se jmenuje Rekola a na stejnojmenné webové stránce najdete důležité informace, jak se po Kladně svézt na půjčeném kole pomocí aplikace v mobilu. 

 • To je náš mazlík. U Růžků se králík rozvaluje

  V novém seriálu představujeme domácí mazlíky. S těmi možná někteří tráví více času než s většinou rodinných příslušníků.  Další díl věnujeme rodině tiskové mluvčí kladenské radnice Lence Růžkové a králíkovi jménem Charlie, který patří jedné z jejích dcer, Elišce.

 • Letní festival Kladnu chutnal

  Třetí ročník Letního festivalu plného skvělých gastronomických zážitků je v Kladně historií.

 • Dnes přijďte na Letní festival

  Gastronomický Letní festival v kladenské Zámecké zahradě je tu! Gurmeti i gurmáni se letos těší na speciality vietnamské kuchyně připravované či komentované kuchařem a televizní celebritou Viet Anh Doanem.

 • Zítra se na zámku dobře najíte

  Zahrada Kladenského zámku zítra hostí Letní food festival, slavnost skvělých pokrmů i nápojů pod širým nebem.

 • Hotovo! Hokejbalová aréna voní novotou

  Kladenští hokejbalisté dostali od města zbrusu nové hřiště. V současné době se po něm prohání s hokejkami mládež v rámci akce Léto kladenských dětí.

 • To je náš mazlík. Trojan má v práci Kajínka s Lojzou

  V novém seriálu představujeme vaše mazlíky. S těmi totiž možná někteří z nás tráví více času než s většinou rodinných příslušníků. Další díl věnujeme majiteli známého kladenského autosevisu Stanislavu Trojanovi. Ten nám představil své osmáky degu.

 • Legenda „Balík“ Nový: Je dobré, že si Rytíři přidávají

  Byl jsem se podívat na tréninku Rytířů a kluci na mě udělali velmi dobrý dojem. Viděl jsem speciální trénink střelby, což mně, bývalému střelci, udělalo radost.

 • Volejbalové testy dopadly na výtečnou

  Torzo týmu volejbalových vicemistrů absolvovalo v těchto dnech v Hale BIOS první fyzické testy před novou sezonou. Šulista je po operaci, Zajíček se Sobotkou v reprezentaci a Američan West přiletí do Česka teprve tento týden.

 • Padne na plavečáku kladenský rekord?

  Areál s plaveckým bazénem a brouzdalištěm u Sletiště zaznamenal první srpnový den extrémní návštěvnost, která díky dalším tropickým dnům může být do konce prázdnin rekordní za posledních sedm let. Tak dlouho se totiž počítá prodej vstupenek v moderním systému.

 • To je náš mazlík. Jack paní Heleny

  V novém seriálu představujeme vaše mazlíky. S těmi totiž možná někteří z nás tráví více času než s většinou rodinných příslušníků. Minulý čtvrtek jsme v prvním díle představili stafordšírského teriéra Dobbyho, mazlíka publicistky Báry Liškové a hokejisty Davida Růžičky. Nyní jsme potkali Helenu Kafkovou, majitelku sedmadvacetiletého bílého valacha Jacka, o kterém říká, že je to koňský kříženec všeho možného.

 • Mrtvá ryba: Den oddechu od rybaření s kulturní vložkou

  V rámci rybářských výprav Mrtvé ryby je už pravidlem si zpříjemnit chytání nějakým kulturně-sportovním zážitkem. V letošním roce padla volba na kulturu, a tak celá parta odhodila pruty a vyrazila hned po ránu do Stockholmu. 

 • Cverna se představí v Oktagonu

  Pražská Štvanice zítra večer hostí prestižní galavečer bojovníků Oktagon. Jediným mužským zástupcem Kladna na turnaji je Alex Cverna (42). V nejtěžší váze nastoupí v MMA proti Robertu „Bobu“ Vovsovi (36).

 • To je náš mazlík. Bára s Růžou milují spícího Dobbyho

  Startujeme nový seriál, ve kterém se věnujeme vašim mazlíkům. S těmi totiž možná někteří z nás tráví více času než s většinou rodinných příslušníků. Začínáme psem, nejvěrnějším přítelem člověka.

 • Bažantnice vydala utopenou ženu. Víme víc...

  Dnes kolem jedenácté hodiny dopoledne objevil porybný František Kulhánek v rybníku Bažantnice bezvládné tělo. Pohlaví určili až přivolaní policisté, protože do té doby z vody byla vidět jen oblečená záda. Starší žena patřila zřejmě k partě kladenských bezdomovců.

 • Vezměte děti na brouzdaliště

  Víkend je před námi a pokud ho s dětmi nestrávíte mimo Kladno, vezměte je třeba na brouzdaliště v areálu letního koupaliště u Sletiště. Je nové a krásné. Naším prostřednictvím si ho prohlédnete i z výšky.